• אור שמח, הלוואי

 • כתב - אסתר שניאורסון גרי    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • צונאמי, רעידת אדמה, היו רק חלק מתיאורי פרשת הריגול, ששתלה המשטרה בגיבוי הפרקליטות בטלפונים שונים של אזרחי ישראל מעשה שהוא עבירה פלילית מסוג פשע. והנה , כהרגלם במעשים מחפירים  ושפלים ,שמי כמוהם אמון עליו, מנסים כבר הנוגעים בדבר, להעלים, לפוגג את העניין.

  פעם אמר תת ניצב שפרש: "המאפייה הסיציליאנית היא ישיבת אור שמח לעומת משטרת ישראל", הוא רק לא ציין שזה לא רק במשטרה, זה גם פרקליטות ,ובג"ץ והיה לנו יועץ משפטי במשוואה, ובעצם כל הממשלה הנוכחית. הרי אף אחד שם לא קם ואמר להקים ועדת חקירה ממלכתית מיד ! גם אם אמר אי מי בחצי פה, מיד כאשר התעשת, סכר את פיו. ככה זה כאשר כל ההתנהלות היא דבר בלתי חוקי בעליל. הפיכה שלטונית על ידי מערכת המשפט, כשהמשטרה היא זרוע הביצוע שלה.

  בתחילת השבוע אישרה הממשלה פה אחד את מינויה של גלי מיארה לתפקיד היועצת המשפטית , האם בממשלה רחבה שכזו לא נמצא אפילו שר אחד שהתנגד למינוי שיו"ר הוועדה, נשיא בית המשפט העליון לשעבר, הכריז עליו כמינוי לא ראוי ?

  ה'דמוקרטיה' בגרסת כל המעורבים בדבר: אין לנו רוב לקדם את השקפתנו בכנסת, לכן נכפה את עמדתנו על החברה הישראלית דרך בג"ץ ונכנה זאת דמוקרטיה.

  איך הם עושים זאת ? יודעים לשלוט ולמשול בזרוע נטויה, כאשר אחד מגבה את השני, וכולם ביחד הורגים כאן את הדמוקרטיה הישראלית, עליה אמר הרבי מלובביץ : "דיקטטורא כזו במסווה של דמוקרטיא – לא ניתן למצוא בשום מדינה בעולם, אפילו לא ברוסייא-הסובייטית!"

  מה שהחל להיחשף בקטן בפרשת פגאסוס , דלף למימדים בלתי נתפסים, שמעמיד בצל קודר את הרצון לחקר האמת במשפט נתניהו. רשימה שלמה של קצינים בלהב 433, ראשי אגף החקירות והמודיעין, כשאלשיך מפכ"ל  המשטרה לשעבר שעמד בראש הארגון העיד על עצמו שהוא מומחה לשקרנים, עומד בראש, וחומק מלהכניס עצמו לרשימה שהוא 'מומחה' בה.

   העונש על חוק האזנות סתר, הינו חמש שנות מאסר לכול עבירה, והחשש משיבוש הליכי החקירה מורה על מעצר מעורבים בדבר, בינתיים כולם מסתובבים חופשי, מתראיינים כמו היו מ-ל"ו צדיקים, מתאמים גרסאות ועדויות, ומעצר לא נראה באופק.

  תחילה הכחישה המשטרה את מעורבותה בפרשה, שלחה דוברים שונים להכחיש, אולם משרבו לובשי המדים המכחישים, הבנת שיש כאן ניסיון להדוף ולסגור פיות. ראית את המשטרה בקלקלתה ונזכרת בדברי תת ניצב גיא ניר שהיה ראש חטיבת המודיעין, שאמר, 'משטרת ישראל מפעילה כלים מודיעיניים בצורה עבריינית'.

  אומרים, ניקוי אורוות. נראה יותר שצריך כאן פינוי בינוי. לעשות סדר וצדק. לחקור איך קודמו קציני משטרה, מי נותן שם את ההוראות, מי הורה להשתיל סוסים טרויאנים ולשאוב מידע?

  מגיע לנו כאזרחי ישראל  שופטים שמייצגים את כל הדעות בעם כמקובל בכול מדינה מתוקנת, משטרה לא עבריינית, אנשי פרקליטות שיש בה יותר מצדיק אחד, שגם הוא נזרק החוצה. מחד מדינת ישראל מתקדמת ברוב תחומי החיים ומאידך עולם שלישי  זה כאן. לא יחידת קומנדו סילקה את השליט, אלא יחידת קומנדו של משפטנים בגלימות והם עדיין ממשיכים.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף