• לורד וולדמורט כבר כאן

 • כתב - אסתר שניאורסון גרי    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • בספרי הארי פוטר, הרוע המוחלט מגולם ע"י דמותו של לורד וולדמורט וגיבורי העלילה יוצאים להילחם כנגד הסכנה, ולמגר אותה.

  וולדמורט -ממשלה, תקשורת. אז מי לנו גיבורים שיגרמו לממשלה הזו להיעלם מחיינו? הממשלה וחבורת הרוע התומכת בה מהנדסת את התודעה, והמאבק הוא על כוח הדעת בנפש. כוח הדעת מקשר אותי לעניין מסוים, יוצר שייכות, ומעורר את העולם הרגשי שלי. רגש טוב מקרב אותי למציאות, והתפקיד שנטלו לעצמם ערוצי התקשורת  הוא לשבש את החשיבה , לדקור בדיוק את כוח הדעת בנפש. מדוע למשל לא מפסיקים לעשן, כאשר יודעים בשכל שזה מזיק ? כי זה אינו חודר לעולם הרגשי, ומי ששולט בכוח הדעת , שולט בחיים שלך, אחראי להובלה שלך.

  היום התקשורת הכתובה והאלקטרונית שולטים בדעתך ועושים בה כבתוך שלהם, שאם לא  כן היו רבבות אלפי מפגינים יוצאים לרחובות ומפילים את הממשלה, לא היית מוצא ולו אדם אחד שחושב שההתנהלות כשורה. לא היו צופים לערוצי השקר תואמי אל ג'זירה.

  כאשר התקשורת מהללת ומקלסת את הממשלה ונכנעת תמיד לנרטיב של האויב, היא משתקת את הרפלקסים שלך וגורמת להם לצאת מתפקוד, מותירה אותם בהתנוונות טוטאלית, עד שאינך מבחין כבר בין טוב לרע, בשום עניין. פעם ידענו שיש עלייה, התיישבות, ביטחון, הגנה וכיבוש האדמה, אהבת ארץ-ישראל, היום הכול התערבב, והתבלבלנו בהבחנה מי ידיד, ומי אויב.

  אתה רואה 'יצירה' קלוקלת תלויה במוזיאון, כזו שמבזה את היהדות, את ירושלים, ולא עולה בדעתך שזה איום ונורא. שוב 'השפעת העדר'. נדמה לך, שאם מישהו 'מבין עניין' בחר בה ותלה אותה משמע שאשמת ההבנה היא בך.

  אבל אמנות היא רק נדבך אחד. בכול דבר  ועניין של הממשלה יש קלקול והמצב בלתי נסבל.

  מדינת ישראל הפכה שבויה בידי הערבים ובידי הממשלה. הנסיעה בכבישי יהודה ושומרון זו רולטה מסוכנת. נפתלי בנט בשיתוף עם תומכי טרור מעניק לגיטימציה לזריקת אבנים, בקבוקי תבערה ורצח.

  התקשורת אינה מסקרת זאת. מה הרבותא בכך ? זה הרי ברור שערבים יבקשו לרצוח יהודים. מידי יום נרשמים מעל חמישים אירועי טרור ואם לא די בקושי הכרוך בנסיעה בכבישי יו"ש, הרי השר לביטחון פנים עומד ומכריז על הצורך למגר את "אלימות המתנחלים", ועוד בפגישתו עם תת מזכיר המדינה של ארה"ב. היתכן ששר המכהן בממשלת ישראל ומייצג אותה יוציא דיבת היהודים באוזני אומות העולם ? כאשר נשאל אם יש אלימות גם בצד הערבי? השיב, שכן, אבל לא יכול היה לציין זאת מפאת חוסר מקום בתווי הציוץ שהעלה...

  וראש הממשלה שותק. אם מותר לנהל עם מחבלים שותפות קואליציונית ולהזרים להם מיליארדים ללא פיקוח, אז מדוע שחיות הטרף האורבות ליהודים בכבישים ימנעו עצמם מיריות מוות?

  דמם של המתיישבים הותר. הממשלה לא ויתרה אפילו בחומש שנהרסה לאחר הירצחו של יהודה דימנטמן הי"ד. תארו את המחבל הערבי שרואה שלא ביתו נהרס לאחר שרצח, אלא ביתו של הנרצח. ממשלת דמים זו מפקירה את תושבי יו"ש וכול יום שעובר בשקט הוא בבחינת נס.

  ההשתלטות הפרוגרסיבית על מדינת ישראל ואופייה היהודי  מגיעה מכיוונים שונים. פתאום כולם נהיו מביני דבר לנושאי גיור, כשרות, השבת בחוצות הערים. בגיור מטפלת ח"כית שאין לה מושג בחיים של תורה ומצוות והיא הפכה למומחית בענייני 'מיהו יהודי'. את חוק הכשרות טורח השר לענייני דת לקעקע ולהרוס, לאחר שבוטלה היכולת של הרבנות לפרסם התראות על ליקויים בכשרות. ושר האוצר קרא לבעלי העסקים לשים שלט בכניסה : 'המקום כשר ללא תעודה', הציבור יאמין לכם, ציין. מערך הכשרות כמובן יתייקר בגלל סוגי הכשרויות כאשר אחד איננו סומך על השני, ובכול מקרה יפוטרו למעלה מ-2000 משגיחים ו-200 מפקחי כשרות.

  עבור הרפורמים שברגל גסה דורסים את הזהות היהודית המסורתית כדי לנהל תפילה שלא כפי מנהגי ישראל ובניגוד לכל כללי ההלכה, תשקיע הממשלה 55 מיליון ₪, בהקמת רחבה בכותל המערבי עבור אלה שאינם מכירים בקדושת המקום. כוחות אלה פועלים כדי להספיק ולהרוס כמה שיותר, כל עוד הם יכולים.

  ארגוני שמאל פועלים היום במסגרת החוק בתוככי ישראל והם כסרטן אלים בגוף העם. מאחוריהם מדינות באירופה ומדינות ערב המזרימות כספי עתק כדי להביא לחיסולה של מדינת ישראל מבפנים. הם עומדים במחסומים, מציקים לחיילי צה"ל ומערערים את כל הקיים, כאשר הממשלה מגבה זאת ומעלימה עין ממיליוני השקלים שנכנסים בחסות אירופית.

  ראש הממשלה מוחזק מעל פני המים על ידי השמאל כל עוד יספק את הסחורה, וימנע בגופו הקמת ממשלת ימין אמיתית. וכמובן שאיננו יכול גם לו היה רוצה, להגיב על פיגוע.  יו'ר ועדת הפנים הינו ווליד טאהא שהצהיר לא פעם שיהודים מטמאים את אל אקצא, וחברו חכ' מאזן גנאים אץ להקביל את פני המרצח ראאד סלאח בצאתו מהכלא.

  מנסור עבאס מתכוון להקים ישובים בנגב לבדואים שמשתוללים בכבישים, גונבים, שודדים, בוזזים ועושים במדינה כבתוך שלהם.

  אחמד טיבי עולה לנאום ומחליט לדבר בערבית, ואז מאיים על היהודים באינתיפאדה קרובה שעוד מעט תצא לפעולה...

  אחד לאחד מושחתים בממשלה הזו. האיש שהכריז בעבר בלי נאמנות אין אזרחות, שר האוצר, מתענג על העלאת המחירים של כל המוצרים הבסיסיים בהשתוללות חסרת תקדים, רק כדי לתת בראש לחרדים שגם כך מתקשים להתגלגל מיום ליום. ליברמן ראה כי טוב, ולא פסח על דבר כדי להטביע ציבור זה עמוק יותר, ביטל את סבסוד מעונות ילדי החרדים, שינה את תנאי הזכאות  של אברכים ומשפיע על כ-18 אלף משפחות עניות בישראל.

  כמו כן ביטל את תשלומי הסיוע שניתנו לעצמאים בממשלה הקודמת, את תשלום החל"ת למובטלי הקורונה, הרי ילדיו כבר מסודרים, אפילו ניניו. והחל לטפל בארנונה, חשמל, מים, תחבורה ציבורית, דיור, מס קנייה, רכבים חדשים, מס רכישה, כלים חד פעמיים, הכול במסגרת 'תוכנית הצלה לאומית'.

  ואם מישהו חשב שאולי צה"ל מגיב בעזה למשל על הרקטות שנפלו כאן לפני שבוע, הרי התקיפה הייתה נקודתית, מתונה, כדי לצאת ידי חובה. חמאס היה מרוצה. מחבליו ירו טילים והתגובה הישראלית הייתה כדי שלא לפגוע ב'ידידות' עם מחמוד עבאס. הפועלים מעזה ממשיכים להגיע, המעברים לישראל פתוחים. המימסד הביטחוני מבליג על ההתגרויות, על הכנסת אלפי ה'עובדים' ,דבר שנשלם עליו בעתיד.

  כאשר עלו באש במבצע שומר החומות בתי כנסת .. התברר שזה לא נורא , העיקר שלא מסגד, לינצ'ים ביהודים? העיקר שלא בערבי, בנייה בשטחי c , בנייה והתיישבות לבדואים? העיקר שלא בנייה  ליהודים, רעם קובעת שבתים של ערבים ובדואים לא חוקיים יחוברו לחשמל, ולא בתים בהתיישבות יהודית, רעם אסרה השנה על נטיעות בטו בשבט, אז לא יהיו נטיעות.

   אבר קטן יש באדם משביעו – רעב, מרעיבו – שבע, הערבים תמיד רעבים ליהודים והשמאל מדרבן אותו.

  אתמול שיגר רן ארז יו"ר ארגון המורים , איגרת, למורי ישראל, וכך כתב : המדינה איבדה שליטה וכולנו נכנסים לתוך כאוס, וגרוע מכך, איש הישר בעיניו יעשה. כשהאונייה טובעת, ולא מצליחים למנוע את טביעתה, הדבר האחרון שעושה רב החובל הוא לצעוק : "כל אחד לנפשו". כך במערכת החינוך וכך בכלל המדינה.

  יפה שהבין עניין. אבל זה לא מספיק. הממשלה מסוכנת מאין כמוה,ואם אין מישהו 'שפוי' בקואליציה שיכול להפילה, חייבים לעשות זאת האזרחים.

  באין חזון יפרע עם (משלי כ"ט י"ח) חיים ללא אידיאלים, ללא הנהגה בעלת חזון, יידרדרו לניוון , להתפוררות, ולשחיתות.

  ואין  לנו היום חזון.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף