• הינדוס התודעה הלאומית: אוסלו ומערת המכפלה

 • כתב - MotiL    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • 1. הינדוס התודעה הלאומית: אוסלו ומערת המכפלה

   

  דוברי השמאל מקפידים, במסגרת הינדוס התודעה הלאומית, שהם מעניקים לנו ברוב חסדם האליטיסטי, ושוקדים על ביצועה השכם והערב, לקשור את האינתיפאדה השנייה עם הרצח הנאלח והבזוי, שביצע ד"ר גולדשטיין במערת המכפלה ב – 25.2.94, שבדיוק בימינו אלה, מלאו לו 37 שנים. 

   

  הם טוענים נגד הפליאה שרווחה בציבור הרחב, על מסעות הרצח, שבוצעו, כפי שהתברר לימים, בהשראת ערפאת, שהרי הרצח לדעתם במערת המכפלה, סיפק כביכול לפלשתינים את העילה הנכונה לרצוח יהודים.

  ובכן לא היו הדברים מעולם, והטענה דלעיל היא שקרית לחלוטין, מנוגדת בתכלית לעובדות. 

  החל מ – 20.8.93, מועד חתימת אוסלו הראשון, החשאי, ספרנו עד פשע מערת המכפלה, 23 מעשי טרור, בהם נרצחו, בדם קר, ממארב, כ - 30 ישראלים, ברובם הגדול אזרחים לא חמושים שהיו בדרכם לעבודת יומם או לביתם. 

  לא הייתי נזקק לאיזכור פרק עגום זה, תולדת הסכמי אוסלו המפוארים, אילו הגיע ונקף המועד של אותו רצח במערת המכפלה, הלוא הוא, כאמור, 25.2.94 .

   

  שקרנים, רדו מהגג! 

   

  2. בלפור כתופעה פרוורטית 

   

  בימים האחרונים השתחררנו קצת מהכיסוי האין סופי, שהמדיה העניקה, ברוב חסדיה, למפגינים ולמפגינות בבלפור. אבל יותר משהתעייפנו ממראות קומץ המפגינים הללו שהלך ונתדלדל, עדיין מוטרד עבדכם הנאמן מהמראות שניבטו אלינו מבעד המדיה, בעיקר החברתית. שהרי זו שבפרינט, וגם אחותה התאומה, האלקטרונית, הקפידו להתעלם ממראות הזימה והפרוורסיה שהמפגינים, בעיקר המפגינות, הקפידו להציג בפנינו. שם, באותם אמצעי תקשורת, משרתינו הלא נאמנים, הקפידו לבל נחזה במצגי העירום העולים לסרוגין על במת סדום החדשה, שצצה לנו במרכז העיר. 

  אבל מאמצי ההסתרה נכשלו ונכשלים. המדיה החברתית הציגה גם הציגה את מראות הזימה האלו.

  מבלי להזדקק לחברים מהאקדמיה העוסקים בחקר תהליכים פסיכו-חברתיים, מבלי להעזר בפסיכולוגים, לעיתים מגוייסים בגרוש, שעיקר שאיפתם היום, להוסיף עוד קיסם למדורת ה'רקלאביבי', מבלי להיות פסיכיאטר, מעצב דעת קהל, או חוקר תהליכים חברתיים, אלא דווקא מתוקף ה"מינוי" שלי כסתם אדם פשוט, החש עצמו כמי שמנסה לשאול את השאלות המתבקשות: אני תוהה: האם יש קשר בין המֵּיצַגִים בבלפור קרי, המתנפחים למיניהם, ההתערטלות מהמותניים ומעלה, הקריאות המפורשות לאונס אשת ראש הממשלה (שלא גונו בתקשורת אף לא בציוץ ואפילו זכו בתמיכה ובצחקוקים), לבין העובדה שנערה נאנסת באופן ברוטלי על ידי קבוצת צעירים, במלון באילת? ולפני מספר ימים גם לאונס בת 13 במלון לשוהים בבידוד בתל אביב?

  לשאול לא רק מותר אלא גם חובה, ואנו אכן שואלים: 

  האם יש קשר (ולו הקלוש ביותר), שהאנסים ראו שבוע קודם או חודש קודם, נשים מעורטלות, פלקטים אירוטיים המוצגים בפרהסיה, המדווחים על נשים במצבים שונים, ובל נשכח את הכותרת: אישה העומדת עירומה על סמל המנורה, לבין ההיתר שלקחו לעצמם פרחחים, לבצע אונס?

  רק שואל.

   

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף