• אבי וייס על משפט 4000 שמתהפך על אשכנז: חפץ עשה היום פיגוע לפרקליטות וחיסל אותם, הוא הפך למסוכן לתביעה

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אבי וייס על משפט 4000 שמתהפך על אשכנז: חפץ עשה היום פיגוע לפרקליטות וחיסל אותם, הוא הפך למסוכן לתביעה

  עדכונים שוטפים לכל המתעניינים בפרטי "משפט העשור", מה שמכונה "תיקי האלפים", ובמרכזו "תיק 4000". הליך משפטי, שבו נאשמים: בנימין נתניהו, בני הזוג אלוביץ' ונוני מוזס. ההתפתחויות, המסמכים, ההפתעות, החשיפות, ההחלטות וכל מה שנוגע לתיקים התפורים, שלא היו אמורים להגיע כלל לפתחו של בית המשפט. אולם, הם שם, כנראה, לכמה שנים טובות, עד "פסק דין חלוט". לכן, יש צורך במעקב שוטף ובעדכונים שוטפים. כל מה שאתה הקורא ואת הקוראת מעוניין\מעוניינת לדעת ולא תקרא\י בשום כלי תקשורת מרכזי אחר בישראל.

  בסיום עדות 7 עדי תביעה מרכזיים ראשונים, יש 0 ראיות כנגד נתניהו ושפע "ראיות זהב" - לטובתו.

  הפצצה של היום:

  חפץ הודה, שהוא לא קיבל מעולם הוראה מנתניהו להעביר איזה מסר רגולטורי לאלוביץ' בעינייני רגולציה, מה שמשמיט על פי דבריו את כל הקשר של עסקת השוחד. ציטוט דבריו: "חשוב לי להדגיש, שמעולם לא קיבלתי הוראה מנתניהו להעביר איזשהו מסר לשאול אלוביץ בתחום הרגולטורי". (תזכורת: גם אבי ברגר הודה באותו הדבר).

  חפץ גם הרחיב את אמירתו בכך שהודה, שהוא מעולם לא קיבל הוראה לדבר עם כל מן דהוא ולא רק עם אלוביץ'.

  למעשה, בדיון היום התברר, כי האינטרס של חפץ היה לקבל מאלוביץ', מישועה ומאחרים פרנסה, עבודה ושת"פ פרטיים שלו בפרויקטים שונים עם החברות השונות בעלויות עתק, תוך ניגוד עיניינים חמור לעבודתו כיועץ תקשורת של נתניהו (הסדר ניגוד העניינים שלו כאן), בלי שום קשר לנתניהו ובלי ידיעתו של נתניהו (או שרה נתניהו) ובלי שום קשר לכתב האישום. זה רק מה שעניין אותו.

  כאן הוא התחיל לומר את אמת, כי כעת פחד שהוא עלול להסתבך עוד יותר קשות. הפרקליטות תפרה סיפור, שהשמדת הראיות - הסמסים בטלפון שלו הייתה בגלל "עסקת שוחד", ולא הפחד של חפץ מהסיבה האמיתית, סיבה, שנאמרה היום מפיו, שהעסקים הפרטיים שלו ייתגלו, כשהוא עובד כיועץ תקשורת של נתניהו.

  מדהים, שחפץ חזר והדגיש בדיון כמה וכמה פעמים שאין קשר פלילי בין אלוביץ' לנתניהו. הוא הקפיד שוב ושוב לנתק את נתניהו מכל קשר פלילי עם אלוביץ'.

  חפץ סיבך היום את עצמו בדיון. נראה, שעדותו של "עד המדינה" ניר חפץ הפכה להיות מסוכנת לתביעה. האם יש אפשרות שהוא יוכרז בכל זאת כעד עוין, כי הוא לא מספק לתביעה את הסחורה ונותן עדות המזכה את נתניהו?

  לסיכום היום: ניר חפץ עשה היום "פיגוע" לפרקליטות: הפרקליטות יצאה מהדיון היום "אבלה וחפויית ראש". כי קו הדבקת הקשר בין שרה נתניהו למודעות של בנימין נתניהו - נכשל, הקשר בין רגולציה של משרד התקשורת בראשות נתניהו לענייני וואלה! ושאול אלוביץ' הוזם, ומה שנשאר מכל דברי הרכילות, שנאמרו היום: זו עדות מזכה לנתניהו.

   

  לא ברור למה הפרקליטות לא קיימה כלשונו את סעיף 13 בהנחיות היועמ"ש - כאן, להביא קודם את "עדי המדינה" להעיד בבית המשפט. משום מה הפרקליטות הביאה למתן עדות, בהתייחס ל-7 עדים ראשונים, עדים, שאינם "עדי מדינה" והם יותר עדים "מפי השמועה" ו"עדי אווירה", עדים מאוד בעייתיים, ו"נפלה" בהליך השגוי הזה, בבית המשפט, עם עדותם השקרית, ובכך הם הפכו ממש מהר, מ"עדי תביעה" ל"עדי הגנה".

  יודגש, שניר חפץ הוא "עד מדינה" מאוד בעייתי וכבר בזמן אמת ציינתי, שמהימנותו כ"עד מדינה", כמו "עד מדינה" אחר - שלמה פילבר, היא אפס (דוגמאות: כאן וכאן). גם אחרים כתבו כך ואף יותר בחריפות, למשל כאן ב"דה-מרקר", כאן ב-Davar1 וכאן ב"עין השביעית", כולם אתרי שמאל במפה הפוליטית.

  המעורבות המוזרה של ניר חפץ ב"תיק 1270" (תיק "הילה גרסטל" - כאן), מעידה כאלף עדים על מהימנות אפס.

  לדברים המלאים:

  https://www.telecomnews.co.il/%D7%91%D7%99%D7%94%D7%9E-%D7%A9-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%96%D7%99-%D7%91%D7%99-%D7%9D-%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%AA%D7%99%D7%A7-4000-%D7%94%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%A5-%D7%9E%D7%94%D7%90%D7%A6%D7%91%D7%A2.html


 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף