• אושרת קוטלר פותחת פיה שוב: מתחשבנת באופן בזוי עם חיילי צה"ל: "מקבלים אותם כחיות אדם".

 • כתב - MotiL    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • "לזכותה" של קוטלר, אמירה קשה קודמת: ב -  12.06.09, משווה המגישה חסרת הרסן  את חיילי צה"ל, שלא נותנים למסתננים ממצרים, להיכנס לארץ, לחיילים שווייצריים ששיתפו פעולה עם הנאצים, לא פחות.

   ההתבטאות האחרונה של קוטלר, רק מחזקת את ההתרשמות הקשה, כי לקוטלר חשבון אובססיבי עם חיילי צה"ל. שכן ההתבטאות האחרונה היא השנייה שבה משמיעה קוטלר דברים קשים מאד כלפי חיילינו.   

  "לזכותה" של קוטלר, אמירה קשה קודמת: ב -  12.06.09, משווה המגישה חסרת הרסן  את חיילי צה"ל, שלא נותנים למסתננים ממצרים, להיכנס לארץ, לחיילים שווייצריים ששיתפו פעולה עם הנאצים, לא פחות. והנה לפני מספר ימים אמרה קוטלר במהלך שידורי ערוץ 13, כי "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם. זו התוצאה של הכיבוש"... (ציטוט)

   גם הפעם, כאז, חוללו הדברים סערה. במערכת הפוליטית וגם במדיה הגיבו בכעס.

   יעקב אחימאיר עתונאי מוערך, מגיש תכניות בכיר, טען בזעם: "מצידי, שיאשימו אותי בסתימת פיות. אבל את הפה המלוכלך של אושרת קוטלר, אכן צריך לסתום. מי שצריך לסתום לה הם הממונים עליה. הרי לא ייתכן שחיילי צה'ל המשרתים בשטחים יוצאים משם כ"חיות אדם", כהגדרה החולנית של קוטלר". (ההדגשה שלי – מ.ל.), 

  "אני מסרב לשמוע מהפה המלוכלך שלה, כי הנכד שלי, ששרת גם הוא בשטחים, הוא כיום "חית אדם", ולא רק הוא, כמובן, אלא רבים מאד כמותו ששרתו שם. מי מאפשר למגישת טלביזיה להעליב ציבור ענק של ישראלים, ולהגדירם "חיות אדם"? ואז לפטור אותה באמירה הבנאלית:"זו דעתה האישית"? ואם הח'מ, המגיש משדרי רדיו 

  וטלביזיה, אמצא לנכון לומר בשידור, כמו קוטלר, כי "הפה של קוטלר מלכלך ומלוכלך"? ואז פשוט, אפטור את עצמי באמירה כי זו דעתי האישית בלבד. וזו באמת דעתי האישית על הפה של קוטלר, ואולי גם היא "חית אדם"? כבר אמרתי, זו דעתי האישית. מה אתם בכלל רוצים מחיי!"

   ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כתב ברשת החברתית פייסבוק כי: "אני גאה בחיילי צה״ל ואוהב אותם מאוד. דבריה של אושרת קוטלר ראויים לכל גינוי"

   ולשאול, רגע, מה קורה כאן? האם אלו באמת דפוסי העבודה הסבירים למגישה בכירה בערוץ 13? אולי צריך לומר לממונים על קוטלר: אנא במטותא ממכם... שחררו אותה לחל"ת. כן, קודם כל שתזוז לנו מהעיניים. עכשיו אתם צריכים ליצר כאן קצת שקט לשיקול דעת ענייני, ואח"כ? אח"כ תמצאו לה תפקיד אחר ולא כזה שנמצא אותה מרצדת לנו יומיום מול עינינו. בבקשה!  

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף