• החונטה מכה שנית, הפעם את עם ישראל.

 • כתב - MotiL    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אתם מבחינים בצילומי החונטה בזחיחות של הארבעה? זהו. הלך להם. בעזרה הצמודה והמחבקת של המשותפת, כמובן. איזה כיף להם... הם כמעט סילקו את ביבי... "החלטנו להעדיף את טיבי על ביבי", נפלט להם הגיג מבין קולות צהלותיהם...

  שלושת הרמטכלי"ם החליטו, במודע ונגד רצון מפורש של בוחריהם, לנהוג כמו חונטה. 'על אמת'. חונטה לכל דבר ועניין. הם מקבלים החלטות בהסתודדות מרובעת. אין להם מנגנון דמוקרטי (כפי שקיים בליכוד). הם גם לא צריכים אותו, כי הם מצפצפים, במצח נחושה, על אמירות והבטחות שהם פיזרו - ריססו כנגיף שקר, ברוחב לב ובנדיבות-מבוססת-רמייה ביודעין, לכל עבר. בקצרה, הם ביצעו  גניבת שלטון מובהקת לכל דבר ועניין. מוצא פיהם לא מעניין אפילו אותם עצמם. 

  חמור במיוחד, מוסתר בקפדנות מכל עבר, סימן השאלה הגדול: מה הסיכומים החשאיים בינם לבין המשותפת? כן, אלה שמתחת לפני השטח ומתחת לשולחן. גובר חשש לגרוע מכל. הרי רק עכשיו התברר כי מילה זו לא מילה, הבטחה זו לא הבטחה. "גילוי נאות" עפ"י חוק? הצחקתם אותנו...

  הם, החונטאיים, כבר הוכיחו כי הם מסוגלים לכל.  כבר ברור היום כי כל מי שתומך בסיסמת ה"צ'ילבה" האידיוטית, 'רק לא ביבי', נמצא שופך את התינוק יחד עם המים. מדוע? משום שהמשמעות של סיסמה זאת עכשיו, היא ויתור על תכנית המאה. מהלך אובדני מבחינה היסטורית למדינת ישראל, לעם ישראל.  ויתור מאונס על הכרה אמריקאית בגבולות נכונים לישראל, גבולות שסופסוף אינם "גבולות אושוויץ": קרי סיפוח הבקעה, והכרה בשטח C, כבחלק ממדינת ישראל – כך זומנה לנו ההזדמנות הנדירה ושמטנו אותה במו ידינו וברוב טיפשותנו... אחרי מקסמי שווא של החונטה. 

  כאן טמון הוויתור הגדול למשותפת. כחל"ב לא יודו בכך לעולם. מרמה וכחש הם דפוס מרכזי בהתנהגותם. העיקר, רל"ב... רק לא ביבי. כך הם רימו וממשיכים לסובב בכחש את כולנו. 

  חברים יקרים, לא הגיע הזמן להתעורר?

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף