• מה היה קורה לו יהודים היו אונסים ילדה ערבית

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • מאחר ומבצע ההסתרה של משטרת ישראל, ארגוני הנשים והתקשורת נכשל. הסתבר שששוב אונסי הילדה (הפעם בת 11 בפעם הקודמת ילדה בת 7) הם ארבעה נערים בני 13 ערבים. אני קורא להם נערים ולא צעירים כי כידוע כל ערבי שמבצע פשע גם אם הוא בן 95 נקרא בתקשורת הישראלית ״צעיר״. התברר ש 4 נערים ערבים מרמלה, תחת איומי סכין אנסו וביצעו מעשי סדום אחד אחרי השני בילדה בת 11 תיעדו את הארוע ופרסמו אותו כדי לקבל את ההכרה של חבריהם במעשי הגבורה. כאמור התקשורת וכל ארגוני ״הזכיות לנשים״ לא פצו פה ועשו הכל כדי להסתיר!

  זה הזמן שאנו חייבים לשאול את עצמינו ואת התקשורת מה היה קורה לו היה ארוע דומה ונערים יהודים היו אונסים ילדה ערביה.

  אבל לפני שאני עונה על השאלה צריך לדעת שבשני המקרים הילדות סגורות בבית או במוסד לקבלת טיפול והאנסים הגיבורים הערבים מסתובבים חופשי. האנס הערבי הבוגר (מעל 40 אם אני לא טועה) שוחרר כי אי אשפר (במקרה והאנס ערבי) לקבל עדות של ילדה בת 7. חשוב שכל ערבי בוגר שיש לו מחשבות זימה, ואין לו חברים במנהטן, ידע טוב את החוק הישראלי בנושא!!!!  האנסים הצעירים בני ה 13 שוחררו כי לא ניתן לעצור נער בן 13 (שוב במקרה והנער ערבי זכור יפה מה שעשו לנערים יהודים כשנחשדוולכן שוחררו לביתם וניתנה להם הזדמנות נוספת לבצע מעשי גבורה מתועדים בילדות יהודיות!

  מאד יתכן שהתשקורת, המשטרה והקרנות למינהן מתקנאים בשבדיה שנמצאת במקום הראשון באירופה במספר מקרי האונס. מאד יתכן שהקרנות רוצות שישראל תקבל את שיא הגינס של אונס ילדות !!!

  נחזור לשאלה מה היה קורה לו יהודים היו אונסים ילדה ערביה, או נערה ערביה או אשה ערביה!

  נתחיל בזאת שלא רק שלא היה מתבצע מבצע הסתרה כמו במקרה האחרון! אלא להיפך, עוד לפני שהיה ברור מי האנס התקשרות היתה מדווחת מיד שמדובר ביהודים שעשו את המעשה הנורא! הנשיא היה מיד מודיע ״שעמו בחר באונס״ וכל הפוליטקאים מכל הקשת הפוליטית היו מתחילים במסע התנצלות והכאה על חטא!

  הקרן, אני מתכוון לקרן לישראל חדשה (קרן ווקסנר כידוע גם מתעסקת עם קטינות אבל בתרחישים אחרים) הייתה מיד פותחת את הכיס וממנת הפגנות ענק של ערביי ישראל, ערביי יהודה ושומרון וכמובן עזה. הפגנות שהיו מקבלות פרומו, תמיכה והכוונה מהתקשורת בעיקר ערץ 12, הארץ, ווינט וגלצ וכמובן גם האחרים 13, 11 וכו׳.

  ההפגנות של הערבים השלווים, שתמיד התקנאו באחיהם בסוריה וכו, היו מתחילות בשריפת (הפעם בגלוי ולא סתם חורשות יער טבעי) רכבים, בתים וכן גם אנשים. אותה התקשורת שמסתירה את הארוע היום, הייתה מעלה תכניות שלמות 24 שעות ביממה כדי להסביר כמה הערבים מקופחים ולמה יש להבין את מעשי הרצח והוונדליזם.  בגלל הקיפוח, בגלל אקיבוש ובגלל כבוד המשפחה! פרשנים ופרשניות חמורות סבר היו מסבירים לנו שוב ושוב למה אנחנו כולנו אשמים במעשה, ושההתנצלות של נתניהו לא מנקות אותו מאשמה. הוא אישית אשם!

  החשודים באונס היו נתפסים (הפעם גילם הצעיר לא היה מונע מעצר) היו נעצרים לחודשים ללא עורך דין. לא היה צריך אפילו את עדותה של הנאנסת! הם לא היו רואים את אור היום או  משפחה או עורך דין עד שהיו מודים באונס, בצליבת ישו וברצח הבל!

  כל ארגוני הקרן שוברים שתיקה, בצלם, עדאלה והשאר היו מתחרים מי יצליח להשמיץ יותר ומי יצליח לחלוב יותר כספים מהארוע.

  אני מניח שלא הצלחתי בדמיוני לעלות על כל התרחישים והמציאות תהיי הרבה יותר גרועה ממה שתארתי

  אבל אל דאגה. תרחיש כזה לא יתרחש!!! ולמה אני בטוח כל כך? פשוט אני מסתמך על עבודת דוקטורת של האוניברסיטת העברית שטוענת שחיילים ישראלים ויהודים בכלל לא אונסים ערביות. נראה לכם שזה טוב? טעיתם! ע״פ האוניברסיטה העברית יהודים לא אונסים ערביות בגלל גזענות!

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף