• איימן עודה תומך החיזבאללה ותומכיו היהודים

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • חבר הכנסת האחמדי, איימן עודה, פירסם בתור מזכ"ל חד"ש מאמר תמיכה במנהיג חיזבאללה חסן נסראללה. במאמר שפורסם ברשתות הערביות מתח עודה ביקורת על ראשי הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית שזלזלו במזכ"ל תנועת חיזבאללה, חסן נסראללה, על רקע פעילות הארגון בסוריה לצד בשאר אסד. עודה תהה כלפי ראשי הפלג: "האם אתם רואים בו חץ איראני מורעל ותו לא?"

  בנוסף, ח"כ עודה גם ביקר אותם על שהשמיטו את תוארי הכבוד של נסראללה – "שייח'" ו"סייד". בדבריו העלה על נס את מנהיג חיזבאללה, ש"הציג מודל התנגדות ייחודי," וכתב כי הוא "ראש התנועה נגד הכיבוש הישראלי ומי שניצח אותו בשנת 2000 והוכיח את עצמו במקצועיות ובהקרבה בשנת 2006." עודה הוסיף במאמר כי נסראללה "הקריב מאות שהידים, ובהם בנו בכורו." נזכיר כי בנו הבכור של נסראללה היה לוחם חיזבאללה שנהרג בידי כוח צה"ל ב-1997.

  על רקע הדברים הללו, פנה שי גליק מנכ"ל בצלמו לפרקליטות המדינה בדרישה לפתוח בחקירה מיידית כנגד איימן עודה על עבירה על חוק הטרור אשר אוסר להביע אהדה למעשה טרור או למנהיג ארגוני טרור, וכן בחשד להסתה לאלימות וטרור. להפתעתו נענה מנכ"ל בצלמו בתשובה לקונית כי התיק נסגר ולא תיפתח חקירה בשל כך שהמאמר נשלח אליהם בערבית והם אינם קוראים ערבית וכן שלא הוגשה תלונה רשמית במשטרה.

  ח"כ אופיר כץ (הליכוד)  שיגר מכתב נזעם ליועמ"ש לחקור את המקרה מיידית. במכתבו של אופיר כץ נכתב בין היתר: "תשובת הפרקליטות מזלזלת ולא ראויה – הסתה חמורה עוברת בלי תגובה כי הפרקליטות לא מסוגלת לתרגם את דברי המסית? אוסיף לשאול, האם במידה והמאמר היה מגיע עם תרגום כפי שנכתב, הפרקליטות לא היתה בודקת בעצמה האם התרגום נכון?"

  בעקבות תגובת הפרקליטות, תירגם מנכ"ל בצלמו על ידי ד"ר אדי כהן מזרחן בכיר באוניברסיטת בר אילן את המאמר ושיגר אותו ללשכת המשנה לפרקליטות המדינה, בד בבד אף הוגשה תלונה רשמית במשטרת חיפה שבשטחה מתגורר איימן עודה. ואכן לאחר פעולות אלו, היועמ"ש והמשטרה הודיעו שתיפתח חקירה מחדש.

  ממשטרת ישראל נמסר: "התיק בחטיבת החקירות ממתין לאישור חקירה של פרקליטות המדינה."

  https://mobile.srugim.co.il/article/550254

  מי שאינו מכיר בישראל כמדינה יהודיתודמוקרטית ותומך טרור אינו יכול ע"פ החוק בישראל להיבחר לתפקיד חבר כנסת, אבל מקרה איימן עודה מזכיר כי בג"צ אינו מתעניין בחוק הישראלי, או אם נדייק – בחלק מהחוקים בישראל.

   

  איימן, תעשה לי ממשלה

  למרות תמיכת איימן עודה בחיזבאללה, ואלי דווקא בגללה, עקב שנאתם המשותפת של איימן עודה (האחמדי), והחיזבאללה (השיעית), ביחד עם אנשי יאיר למפל-לפיד, (היהודים) – לנתניהו, הפגינו תומכי למפל-לפיד ליד ביתו של עודה בקריאה: "עודה תעשה לי ממשלה!"

  https://rotter.net/forum/scoops1/690010.shtml

  שונאי כל העולם התאחדו!

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף