• הארוויזיון עבר בשלום וזה הזמן להגיד תודה רבה לראש הממשלה בנימין נתניהו

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • הארוויזיון עבר בשלום וזה הזמן להגיד תודה רבה לראש הממשלה בנימין נתניהו
  אי אפשר שלא להתפעל מהנחישות, התחכום ראית מספר צעדים קדימה, המוכנות לשלם מחיר בקלפי וכל זאת כדי להשיג את השקט במהלך הארוויזיון.
  אתחיל ואומר שאין לי דעה חיובית מדי על הארוויזיון, ואשמח מאד אם יתקיים בישראל פעם נוספת בעוד איזה 100 שנה. אבל מאחר ונקבע שהארוע יתקיים בישראל, לא יתכן שניתן לערבים בעזה ועוזריהם בישראל להכתיב לנו את החיים!
  השמאל בשיאפתו האינסופית לשלום עולמי ואחווה אוניברסלית הצליח להקים מדינת חמאסטן עם עשרות אלפי טילים שמכוונים לישראל. (עשרות אלפים ולא מאות אלפים בגלל המצור הימי שישראל הטילה על הרצועה. לו הצליח השמאל לבטל את המצור הינו חשופים למאות אלפי טילים).
  הארוויזיון היה מתנת שמיים לערבים בעזה. זו ההזדמנות לה חיכו, אם יצליחו לשבש את הארוע לא רק שיוכיחו נוכחות, גם יכלו לקבל הרבה מיליארדים מאחיהם במדינות ערב ומשונאי ישראל באשר הם. אולי זה היה פוגע בזרימת הכספים לקרן (המקור זה אותו מקור) אבל למי ברצועה איכפת. מול מוטיבציה זאת לשבש, לרצוח ולהרוס נתניהו היה צריך פתרון.
  בפני ראש הממשלה עמדו מספר אפשוריות:
  מלחמה כוללת, כולל פגיעה בראשי החמאס, הרס בתים בשכונות היוקרה בעזה ועוד. פעולה כזו יכולה הייתה להביא שקט, לפחות לזמן מה, אבל המחיר הי חיי אדם בצהל, בישראל ובעיקר ברצועה (חיי אדם ברצועה כידוע לא כל כך נחשבים). השגת שקט בדרך זאת, לא הייתה פועלת ל״טובת״ הארוויזיון. התמונת של אזרחים הרוגים, תמונה שהייתה מקבלת הגברה של השמאל והתקשורת במימון הקרן, הייתה ללא ספק מונעת קיום האירווזיון. ה״תועלת״ היחידה שהייתה צומחת לראש הממשלה מהלך שכזה היה יותר קולות בקלפי. ראש הממשלה בניגוד לפוליטקאי ,קטן המעש, בעל 4 הפרצופים גנץלפידיעלוןאשכנזי שהיה מוכן לשפוך את התינוק יחד עם המים, האמבטיה, הבית וכל מדינת ישראל, רק כדי לספק לשולחיו את הצלע השלילשית במשולש הכוח בגצ, תקשורת ממשלה. נתניהו בחר לא לקושש קולות ולמצוא פתרון פחות פופולרי אבל מסתבר הרבה יותר אפקטיבי.
  האפשרות השניה הייתה לא לעשות כלום, במקרה כזה בוודאי שהיינו מקבלים טילים על תל אביב בזמן האירווזיון. כידוע הערבים שוחרי שלום ידועים, אי פעולה הייה מתורגם מיד לחולשה. במילים אחרות אור ירוק לרצח והרס!
  בנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל בחר בדרך שלישית שבדיעבד אנחנו יודעים שעבדה. שימוש בגזר-כסף קאטרי, ובמקל-הפלת בניני קומות בעזה ופגיעה בפעילי חמאס מהשורה השניה.
  חייב להודות שבזמן אמיתי לא אהבתי את הדרך הזאת ורציתי כמו רבים אחרים ש״יכנס בהם״. אבל כמו שאומרים בתעשיה בשורה התחתונה שיטת נתניהו הצליחה והארוויזיון עבר בשלום!

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף