• משרד ההסברה מתכנן קמפיין של חשיפת הקשרים בין איראן וארגוני הטרור לתנועות ה-BDS וניפוץ שלהם

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • משרד ההסברה מתכנן קמפיין של חשיפת הקשרים בין איראן וארגוני הטרור לתנועות ה-BDS וניפוץ שלהם

  קרדיט צילום: shutterstock

  ביום שישי נחשף ב"ידיעות אחרונות" קשר חשאי בין ארגוני‭ BDS ‬לבין ארגוני טרור - כולל פעילות של טרוריסטים שחלקם רצחו ישראלים בפיגועים. תא"ל במיל' סימה וואקנין-גיל, מנכ"לית המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה, התארחה היום (א') באולפן ynet וסיפרה על מחקרים נוספים שיתפרסמו בהמשך וקושרים לדבריה בין תנועת החרם על ישראל לבין אנטישמיות, וכן לאיראן.

  "אנחנו עדיין בשלב המחקר. גילינו שלושה דברים שמאוד מאפיינים את תנועת היריב - אחד היבטים של טרור, שתיים היבטים קשים של אנטישמיות, למעשה אנטישמיות מכובסת, חדשה, שזה אחד המחקרים הבאים שאנחנו נפרסם. והמחקר השלישי גם הוא מאוד מעניין - זה איראן. מעניין פי כמה וכמה כי הם מדברים שם על פעילות ברמה של מדינה ובצורה הרבה יותר מקצועית וחכמה כמובן".

  ואת מאמינה שהמאמץ שלכם יכול לחדור את לבבות הציבור הבינלאומי שרואה את ה-BDS כמשהו שונה?

  "לא רק שאני מאמינה, כבר יש לנו גם הצלחות ברורות וחותכות - שכשאתה מציג את הנתונים ואתה יודע להראות את התמונה הכוללת, אז בסופו של דבר מדינות, כולל אירופיות, כולל כאלה שיש להן ביקורת קשה על ישראל, מקבלות החלטות שונות. ולראיה יש נסיגה אחורה מלא מעט ארגונים שבעבר קיבלו סכומים יפים מאוד מהאיחוד האירופי, ממנהלת זכויות האדם, מגופים בארה"ב ולאט לאט מתחילים לאבד את התשתית התקציבית שלהם".

  לכתבה המלאה:

  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5397007,00.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף