• שקד תפעל נגד היועמ"ש זילבר שנתנה לה "סטירת לחי" אחת יותר מידי - ח"כ אוחנה: מנהלים את המדינה באופן אנטי דמוקרטי

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • שקד תפעל נגד היועמ"ש זילבר שנתנה לה "סטירת לחי" אחת יותר מידי - ח"כ אוחנה: מנהלים את המדינה באופן אנטי דמוקרטי

  קרדיט צילום: shutterstock

  ל'מקור ראשון' נודע כי עם חזרתה מניו יורק, צפויה השרה לשוחח עם מנדלבליט בעקבות הופעתה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה בוועדת החוקה, שבה הביעה התנגדות פומבית לחוק היועמ"שים. גורמים המעורים בנושא: מדובר ב"סטירת לחי" לשקד
  ח"כ אוחנה אמר לאתר מקור ראשון: "הצעת החוק הממשלתית שנוסחה על ידי היועצים המשפטיים נועדה לסרס את הצעת החוק הפרטית שיזמתי והגשתי יחד עם התנועה למשילות ודמוקרטיה, ולא ניתן לה לעבור כפי שהיא. אם רוצים באמת להיאבק בשלטון המשפטנים – ודבריה של הגב' זילבר בוועדה הדגימו היטב מדוע יש להיאבק בו – דרכי היא הדרך, ולא מעגל סגור של יועמ"שים שממנים את עצמם ומקבלים קביעות לשבע שנים, כך שימשיכו לנהל את המדינה באופן אנטי-דמוקרטי".


  גורמים המעורים בנושא אמרו לאתר מקור ראשון כי מדובר ב"סטירת לחי" לשרת המשפטים שקד שיזמה את החוק באישור הממשלה. למעשה חוק היועמ"שים מבקש למנות את היועץ המשפטי בכל משרד ממשלתי באמצעות ועדת איתור ולא על ידי יועצים חיצוניים, כך שלשר הממונה תהיה יותר שליטה במינוי והאיש שיוצב במשרדו יוכל לסייע בעבודתו ולא להיות גורם מפריע. לא מדובר בפעם הראשונה שזילבר יוצאת נגד עמדת השרה שקד.
  לכתבה המלאה:


  https://www.makorrishon.co.il/news/87289/

 • תגובות 

חזרה לראש הדף