• אבי דיכטר: ניסיון בגצ להכתיב יתקל בקייר ברזל של המחנה הלאומי

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • קרדיט צילום: shutterstock

  אבי דיכטר:

  ‏יו"ר הכנסת השיב נכונה לשופטי העליון כשאמר כי קביעת סדר דיוני הכנסת אינו בסמכותה של הרשות השופטת. הניסיון להכתיב ליו״ר לפעול בניגוד לחוק יסוד, ייתקל בקיר ברזל שאנחנו במחנה הלאומי בכנסת נציב בפניה.

  ‏אנו רוחשים כבוד לרשות השופטת ולעצמאותה, אך חובתנו כמחוקקים היא לשמור על עצמאות הכנסת. חוקי יסוד משנים בחקיקה, ברוב חברי הכנסת, ולא בפסיקת בג״צ. הפרדת הרשויות היא נשמת אפה של הדמוקרטיה ואל לו לבג״צ לסטות מקו חשוב זה.

  ‏לראשי כחול לבן שהחלו היום הלכה למעשה בשיתוף פעולה עם חברי כנסת תומכי טרור, אומר באופן חד וברור: הדחת יולי אדלשטיין והעברת חוקים אישיים נגד ראש הממשלה, תביא מיידית לסיומו של המשא ומתן על ממשלת אחדות.

  ‏לא נקריב את נתניהו או את יולי כדי להוציא אתכם מהבור אליו נקלעתם עם הח״כים תומכי הטרור, משעה שהבנתם כי ממשלת מיעוט בתמיכתם אינה אפשרית בגין התנגדות חברי כנסת רבים מקרבכם !

  ראש הממשלה נתניהו הניח במוצאי שבת בפני הציבור את ההצעה לממשלת אחדות.

  ‏זהו צו השעה שמכתיב משבר הקורונה, שהינו משבר גם בריאותי וגם כלכלי מהחמורים שידענו מזה עשרות בשנים.

  אם לא תתעשתו ותתכנסו לסיום המו"מ על ממשלת האחדות, תגררו את המדינה למערכת בחירות רביעית.

  ‏הציבור לא ישכח זאת ולא יסלח לכם על שבזבזתם מליארדים על בחירות נוספות במקום להקצותם לטובת חולים ועסקים שקרסו. אתם כבר יודעים שסבב בחירות נוסף יביא להתרסקותכם כפי שהסקרים כבר מראים.

  אני קורא לכם להתעשת, לגלות אחריות לאומית בעת חירום זו ולהיכנס לממשלת אחדות !

  ‏ובנימה אישית בני , גבי ובוגי, עשרות שנים דרכינו הצטלבו בלחימה באויבים תוך סיכון חיים שלנו ושל לוחמינו כדי להגן על המדינה. האמנם תעדיפו לקבל תמיכה מחברי כנסת שקראו לכם רוצחים על עבודת הקודש שעשיתם? האם גרירת המדינה לבחירות נוספות, זו הדרך להתמודד עם המגה משבר בו אנו נמצאים? תתאפסו

   https://twitter.com/avidichter/status/1242221351223595009?s=19

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף