• יקירת השמאל ובג"צ ואוייבת ישראל, פעילת ה-BDS האיסלאמית התחילה לימודיה באוניברסיטה העברית

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • יקירת השמאל ובג"צ ואוייבת ישראל, פעילת ה-BDS האיסלאמית התחילה לימודיה באוניברסיטה העברית

  קרדיט צילום: shutterstock

  רקע:

  שופטת בג"צ הורידה מסיכות והפכה לפוליטיקאית מהשור כש"פסק הדין" בא לשדרג אותה לשרת החוץ בפועל של מדינת ישראל שבו היא "דואגת" ליחסי החוץ שלנו בלי שאף אחד מינה אותה או בחר בה לעשות זאת:

  לכתבה:

  "עצם רצונה של המבקשת להשתלב בלימודים אקדמיים בישראל עומד בניגוד לרעיון של הטלת חרם על ישראל", אמרה בפסק הדין השופטת ענת ברון. "לא כל שכן חרם אקדמי. בנסיבות ענייננו, לא פעילותה של המבקשת היא שמחרימה את 'האינטלקטואליות עצמה' - אלא נראה שדווקא ההחלטה לשלול מן המבקשת את אשרת הכניסה לישראל, באופן המונע ממנה לימודים אקדמיים כאן בישראל. החלטה זו עלולה אף לגרום בעצמה נזק תדמיתי לישראל, ובכך להשיג את התוצאה ההפוכה מן התכלית שהתכוון לה המחוקק".

  באוניברסיטה העברית תגברו את מערך האבטחה לקראת הגעתה של מי שנטען כי היא פעילת BDS להרצאה כסטודנטית בפקולטה במשפטים. אחד הסטודנטים: "ראוי להציב קווים אדומים למי שיוצא נגד מדינת ישראל, אבל צריך ליישר קו עם פסיקת בית המשפט"

  כזכור, ביום חמישי בשבוע שעבר החליט בית המשפט העליון כי אל-קאסם לא תגורש. בכך, ביטל העליון את החלטת בית המשפט המחוזי וקבע כי היא תוכל להיכנס לארץ. בעקבות ההחלטה, הודיעה רשות האוכלוסין וההגירה כי אל-קאסם שוחררה מטרמינל 3, שם שהתה במתקן מסורבי הכניסה לישראל.

  לכתבה המלאה:

  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5376393,00.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף