• רינה מצליח: גנץ נוהג בחרפה, לא נותן כבוד לדמוקרטיה, אולי הוא מפחד או שאין לו תשובות - הוא לא מגובש עם עצמו

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • רינה מצליח: גנץ נוהג בחרפה, לא נותן כבוד לדמוקרטיה, אולי הוא מפחד או שאין לו תשובות - הוא לא מגובש עם עצמו

  רינה מצליח:

  נתניהו בוחר שלא להתראיין בתקשורת הישראלית החופשית. בני גנץ, שמבקש לתקן ולהחליף אותו, ורוצה לעשות את ישראל טובה ודמוקרטית יותר - נוהג באותה החרפה. אולי התנהגותו של גנץ אף חמורה מזאת של ראש הממשלה כי על נתניהו אנו יודעים דבר או שניים, אך על גנץ אנחנו לא יודעים כמעט כלום חוץ מזה שהוא גבוה, יודע לקחת סטייליסטית שתלביש אותו יפה ויודע לקרוא את מה שכתבו לו בפרומטר.

  ההחלטה של גנץ להתראיין אצל שלמה ארצי וחנוך דאום, שני אנשים ראויים אבל לא עיתונאים מקצועיים, מעידה על כך שהוא לא באמת רוצה לשנות, ושאינו נותן כבוד לחוקי הדמוקרטיה, שאחת מאבני היסוד שלה היא תקשורת חזקה.

  מה יש לרמטכ"ל לשעבר לפחד מדני קושמרו, יונית לוי, רזי ברקאי, או אריה גולן? ממה אתה מפחד בני גנץ? היית רמטכ"ל ולוחם אמיץ. כמה שאלות, קשות אולי, זה מה שמפחיד אותך?

  יכול להיות שאין לך תשובות או שאתה לא מגובש עם עצמך. אתה מוזמן לבוא ולהשמיע את הלבטים. בוא נדע אם אדם מתמודד לראשות הממשלה בלי שהוא יודע מי הוא ומה הוא בדיוק. אני מאמינה שגם אזרחי ישראל שדחוף להם להחליף את נתניהו ירצו לדעת במי הם מחליפים אותו.

  לכתבה המלאה:

  https://www.mako.co.il/news-columns/q1_2019/Article-5216d514a3db861004.htm?Partner=rss&utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף