• מזרחן ממליץ להחזיר את הסיכולים הממוקדים למחבלים בעזה ומציע את המועמד הראשון: הזרוע האיראנית ברצועה

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • מזרחן ממליץ להחזיר את הסיכולים הממוקדים למחבלים בעזה ומציע את המועמד הראשון: הזרוע האיראנית ברצועה

  זיאד נח'אלה, מנהיג ארגון הג'יהאד האסלאמי מבצע את מדיניות איראן להפוך את רצועת עזה לחזית לחימה פעילה  נגד ישראל • על הקבינט לשקול חזרה אל המדיניות שבעבר הוכיחה כי היא אפקטיבית בחידוש ההרתעה נגד ארגוני הטרור

  חידוש החיסולים הממוקדים – חיסול ההשפעה האיראנית ברצועה

  באם ישראל תחליט לחזור אל מדיניות מהסיכולים הממוקדים נגד מוקדי ההשפעה האיראנית יכולים להיות חלק מהצעדים המשפיעים לבלימת ההשפעה האיראנית על עזה והפיכתה לזרוע ביצועית של טהראן מדרום.

  זיאד נח'אלה מבצע ללא עוררין את הנחיותיו של הגנרל קאסם סולימאני, בגלל היותו הארגון השני בגודלו ברצועה ובזכות הגיבוי מקאסם סולימאני, אין לו שום קושי לקרוא תיגר על ארגון חמאס שהוא הריבון ברצועה ואף לנסות ולערער את מנהיגותו.

  הקבינט המדיני ביטחוני חייב גם לקבל החלטה על חידוש הסיכולים הממוקדים של בכירי ארגונים אחרים ברצועה שאף הם פועלים בשליחותה של איראן.

  הטענה כי חידוש מדיניות הסיכולים הממוקדים תוביל למלחמה איננה נכונה, תושבי עוטף עזה סובלים כבר 8 חודשים, המגעים על הרגיעה בתיווך מצרי מקרטעים תקופה ארוכה, שר הביטחון ליברמן איננו מאמין כי ניתן להגיע להסדרה וארגוני הטרור מרשים לעצמם לשגר רקטות ופצמ"רים לעבר ישראל כל עת שהם מוצאים לנכון תוך הפצת תירוצים ושקרים.

  לכתבה המלאה:

   http://jcpa.org.il/article/%D7%9C%D7%97%D7%A1%D7%9C-%D7%90%D7%AA-%D7%96%D7%99%D7%90%D7%93-%D7%A0%D7%97%D7%90%D7%9C%D7%94

 • תגובות 

חזרה לראש הדף