• זהו: אפי נוה הגיש תלונה נגד שי ניצן והפרקליטות

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • זהו: אפי נוה הגיש תלונה נגד שי ניצן והפרקליטות

  רקע על אפי נוה:

  בסוף 2017 היה ראש לשכת עורכי הדין וחבר בוועדה למינוי שופטים. סרב למנות את שי ניצן לשופט בג"צ וחבר יחד לשרה איילת שקד ושיתף עימה פעולה.

  באופן קצת מוזר כמה חודשים אח"כ הטלפון שלו נפרץ וחומרים משם דלפו לפרקליטות שהחלה בחקירה נגדו עד שהשעה את עצמו מראשות לשכת עורכי הדין.

  ב-27 בדצמבר 2018 אמר נוה בריאיון לתוכנית "עובדה" כי סירב למנות את פרקליט המדינה, שי ניצן, לשופט בבית המשפט העליון, ומכאן העמדתו לדין. פרקליטות המדינה הכחישה את טענת נוה.

  יואב יצחק חשף פרטים על הפרשה: 

  יואב יצחק חושף פלילים בחונטה: המשטרה האזינה שלא כחוק לעורך דין שנלחם בשחיתות בבג"צ וקיבל תיק תפור למידותיו בתמורה

  https://www.patrioti.co.il/Article.aspx?guid=b7a54d46-f830-4dc2-8340-220c84264384

  אלי ציפורי:

  עוד התפתחות משמעותית: אפי נוה הגיש תלונה נגד שי ניצן והפרקליטות - ״ניצן הלבין חומרי הפריצה לטלפונים תוך הטעיית בית המשפט״

  ****************************

  אפי נווה מעדכן היום: ביום 3.9.2020 הוא הגיש, באמצעות עו"ד בעז בן צור, תלונה לנציב תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות, השופט (בדימ') דוד רוזן.  

  ביסוד התלונה התנהלות פרקליט המדינה בתקופה הרלוונטית, עו"ד שי ניצן, ובכירי רשויות האכיפה, בתחילת הטיפול בפרשת 1454. כידוע, החקירה החלה בעקבות שידול לגניבה, נטילה ופריצה לטלפונים ניידים פרטיים ומוגנים בסיסמה של אפי נוה, בהובלתה וניצוחה של עיתונאית גלי צה"ל הדס שטייף. לאחר ששטייף העבירה את תוצרי הפריצה למשטרה, רשויות האכיפה פנו לבית המשפט וביקשו צווי עיון וחיפוש בתוצרי הפריצה.  

  כעולה מחומרי החקירה, בשלב שבו התבקשו הצווים, ידעו היטב בכירי רשויות האכיפה – ובכלל זה ראש להב 433 ופרקליט המדינה שי ניצן – כי מקור המידע הוא בעבירות קשות וחמורות שביצעו שטייף ושותפיה.  

  והנה, מחומרי החקירה עולה, כי בבקשה למתן הצווים שהוגשה לבית המשפט, רשויות האכיפה לא גילו לבית המשפט כי מדובר בראיות לא חוקיות שהושגו תוך ביצוע עבירות, והסתפקו בתיאורים עמומים על פיהם המידע מהטלפונים של פלוני (נוה) הגיעו לידי רשויות האכיפה מאת אלמונית (שטייף). בכירי רשויות האכיפה הטעו, איפוא, את בית המשפט, ולכל הפחות הציגו מצג עובדתי ממנו חסר העיקר – וזאת בבקשה למתן צווים שהתבקשו וניתנו במעמד צד אחד.

  בתלונה הובהר כי מדובר בפעולות העולות לכאורה כדי הטעיית בית המשפט.  

  ביום 6.9.2020 עדכן הנציב כי התלונה מועברת לבירור.


  https://www.facebook.com/100008696496760/posts/2442231476076712/?d=n


 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

 • פרסמו אצלנו לחווית פרסום מדהימה שתניב לכם פניות איכותיות במיוחד. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חזרה לראש הדף