• הפגנות השמאל. ההתבהמות בככרות העיר

 • כתב - MotiL    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • לפני מספר ימים התקשרה עמי משוררת ידועה (מטעמים מובנים לא אפרסם את שמה),  ובצהלה גדולה, משל הפילה אותי למלכודת בלתי צפויה, שאלה אותי אשת הרוח הזו (שאני, אגב, מעריך מאד את כתיבתה), מה דעתי על מעשה האונס באילת... ומדוע לנתניהו יש קשר לאירוע הזוועה הזה... כן. מה שאזניכם שומעות.

  בום בום בום...

  היא עשתה זאת בעקבות קריאת פוסטים, שמהם משתמע לה, אבוי, שאני תומך בביבי. לרגע נעתקו המילים מפי... מה הקשר? שאלתי אותה. מה עניין שמיטה להר סיני?

  לא אצטט לכם/ן את תוכן ההסבר הנפתל שלה, רק אומר כי השיחה הזו עוררה בי כעס גדול ומדוע? משום שנאלצתי להקשיב לדברים שהם בבסיסם חסרי כל שחר. אבל, חברי היקרים למקלדת, את תוכן תשובתי, בתמצית, החלטתי כן להביא לידיעתכם.

  ההתבהמות, העדר מוסר בעניינים של מין, שהצניעות יפה להם, הבוטות הגסה, בראש כל חוצות בוצעו ומבוצעות כאצבע בעין, על ידי השמאל ועל ידי השמאל בלבד, במיצג היומיומי הנערך בבלפור. השמאל "הצליח" בחסות המשטרה, חייבים לומר, לבצע בקול ענות גבורה, שבירת כל המוסכמות ובמיוחד אלו הראויות להשמר מכל משמר, בכל התמודדות פוליטית, גם בזו השוטפת באחרונה את רחובותינו ואת ככרות ערינו: מוסכמת ההגינות הפוליטית.

  מתברר כי השמאל הכתיר עצמו למלך הפאלוס שהוצג בבלפור, לתשואות המתגודדים שם.  הגסות והאלימות כלפי נשים המוצגת לעין כל בבלפור, מי בראן? מי הוא מולידן? אותה התגודדות, מקבלת גם כיסוי טלוויזיוני, נרחב והיא מעשה חשיפה בזוי גם לנוכח עיני הצעירים והילדים שלנו. הם מגיעים לכל בית ולכל משפחה.

  והיכן בכירי הפוליטיקה והמוסר של השמאל? היכן נשיא המדינה? היכן אנשי הרוח באקדמיה? את כולם אפפה השתיקה. כולם כאילו אמרו בשתיקתם: יחי המוסר העקום של השמאל. כולל התצוגות המבישות ברחביה.

  דווקא השמאל המתהדר במוסר הפוליטי הציבורי, המשמש כביכול נר לרגליו, הוא זה שנכשל באופן הכי חמור ובראש חוצות. ההפגנות מול בית רה"מ, המוסר העקום של מארגני ההפגנות כפי שהוכח, הביזוי של כל עקרונות הבידוד המתחייבים מנוכחות הקורונה ברחובותנו, כולן עלו באִישָּה של סדום החדשה. 

  בבלפור שב עגל הזהב וקם לתחייה אל מול עיני ילדינו, בדמותו של אותו פאלוס ענק, פרי דמיונם היצירתי והמתנפח, של המפגינים חסרי הבושה... הם המרקדים לפניו, ואח"כ דורשים את דרשתם המתחסדת והבזויה בדבר הקשר בין משפחת נתניהו לבין המעשה המזוויע באילת? הרי כל ההצגה הפרוורטית היא מבית היוצר של השמאל ומשם בלבד, האם ניתן לעקם את המציאות עד לכדי יצירת הפארסה הזו? בבלפור נולדה הקריאה הציבורית לאונס נשים, שכל חטאן הוא היותן נשים שנלכדו באלומת הזרקור הציבורי. בבלפור חזרה וקמה סדום החדשה. משם יוצאת הקריאה ללינץ' ציבורי בראש ממשלה נבחר. בבלפור קמה שוב אותה סדום על סמליה הפאליים, והיא קוראת להרס ולביטול הדמוקרטיה הישראלית.

  ואגב הקורונה. יש הטוענים כי אין שם הדבקה. קשקוש ודברי הבל. ההדבקה בבלפור קיימת ועוד איך. את הראיות מטשטשים, איך לא, כי הורו למשתתפים לבוא ללא טלפונים סלולריים... עצתי למארגנים, תפסיקו את הזימה בבלפור, תפסיקו התקהלויות אחרות גם אם הן לשם מצווה כביכול, שהרי אין מצווה בסיכון חיי אדם. 

  שמרו על בריאות הציבור. הפוליטיקה פחות חשובה!

   

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף