• סגן שר הביטחון נגנב היום מהשמאלנים בכנסת: אתם נורמליים תגידו לי? מה עובר עליכם

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • סגן שר הביטחון נגנב היום מהשמאלנים בכנסת: אתם נורמליים תגידו לי? מה עובר עליכם

  אל מול האשמות חברי הכנסת על מספר ההרוגים, ציין סגן שר הביטחון בן דהן כי היום הוכנסו מאות משאיות של צה"ל עם אמצעים רפואיים, אולם תקף את סבטלובה, "את יודעת מה קרה איתם? החזירו את כולם. החזירו את כולם! אז מדינת ישראל אשמה בכך? תגידו לי מה אתם נורמליים? אתם נורמליים תגידו לי? מה עובר עליכם"?

  "אני שמעתי אותך תני לי לדבר אני לא הפרעתי לך, תפסיק.  די. שמענו. תודה רבה מספיק! אנחנו בנינו להם תחנת כוח לחשמל, הם לא מחברים את החשמל. בזכות מדינת ישראל, מדינת ישראל עזרה להם. מספיק עם השטויות האלה. די! מדינת ישראל עוזרת להם במים היא עוזרת להם, בגז, בהכל! אבל הם כמובן רוצים להשתמש בזה לאמצעים אחרים.

  אני פשוט רוצה להבין מה הולך פה, השתגענו לגמרי? אני רוצה להגיד לך עוד משהו סליחה גברתי", פנה לסבטלובה, "רק כשהיינו ילדים קטנים חושבים שלכל דבר יש פתרון אני אלמד אותך כלל, לי יש כבר זקן לבן תקשיבי טוב גברתי, יש לי כבר זקן לבן לא לכל בעיה יש פתרון, מספיק עם האמונות הנאיביות האלה.

  לכתבה המלאה:

  https://www.srugim.co.il/255524-אתם-נורמליים-בן-דהן-מגן-בלהט-על-צהל-בע?di=1&utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף