• מלחמת פת"ח-חמאס עולה עוד שלב: חמאס בגל מעצרים המוני והשמדה וריסוק ערוצי הטלוויזיה - מראים להם מי הבוס

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • מלחמת פת"ח - חמאס עולה עוד שלב: חמאס בגל מעצרים המוני והשמדה וריסוק ערוצי הטלוויזיה - מראים להם מי הבוס

  מתיחות שיא וניסיון להראות "מי הבוס" בעזה: שלשום פרצו רעולי פנים למשרדי ערוץ "פלסטין" המזוהה עם הרשות, הרסו את האולפנים וגרמו נזק אדיר. במקביל נעצרו בימים האחרונים יותר מ-300 אנשי פתח. בארגון לא מוותרים: נקיים מחר עצרת גדולה בעזה. חמאס: "מנסים לייצר עוד משברים"

  זה קרה בשעות הבוקר של יום שישי. קבוצת בריונים רעולי פנים פרצה למשרדי ערוץ הטלוויזיה והרדיו ''פלסטין'' בעזה - הערוץ הממלכתי של הרשות הפלסטינית המזוהה כולו עם מדיניותה ועם העומד בראשה אבו מאזן. רעולי הפנים השמידו כל דבר שנקרה בדרכם - שברו מצלמות, הרסו את האולפנים וגרמו נזק שמוערך ב-150 אלף דולר, אבל הכסף כאן הוא העניין המשני. רעולי הפנים ואלו ששלחו אותם ביקשו בצעד זה להעביר מסר ברור למוקטעה ברמאללה - מי הבוס בעזה.

  בסוף השבוע מקרה זה כבר הוגדר כשיא חדש במתיחות, אלא שכבר אמש (שבת) השיא הזה נשבר שוב - כשמספר עצורי פתח הגיע ליותר מ-300. כדי להבין את כל הסיפור המורכב הזה צריך לחזור חודש אחורה. חמאס חוגג את שני פיגועי הירי בבית אל ובגבעת אסף והימים הם ימי ציון 31 שנים להיווסדו. הארגון מנסה להוציא אל הפועל עצרת תמיכה ציבורית בו בחברון, אלא שכל מי שהגיע למקום נתקל באגרוף ברזל של מנגנוני הביטחון הפלסטיניים שפיזרו את העצרת בכוח הזרוע ולעיני המצלמות - למען יראו וייראו.

  לכתבה המלאה:

  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5441638,00.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף