• "רמבו" נגד המחבל הרוצח מברקן: כלב הימ"מ שהוביל את הלוחמים אל המחבל ונפצע קשה

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • "רמבו" נגד המחבל הרוצח מברקן: כלב הימ"מ שהוביל את הלוחמים אל המחבל ונפצע קשה

  הכלב רמבו נשלח לתוך בית במחנה הפליטים בשכם, שני צרורות נורו לעברו על ידי המחבל אשרף נעאלוה - והכוח פרץ פנימה. "הבנו שמצאנו את המחבל ואני הבנתי שרמבו כבר לא יחזור"

  הגענו לפתח הבית במחנה הפליטים של שכם שבו חשדנו שהמחבל מתחבא. שלחתי את רמבו לסריקות, ולאחר מספר שניות נשמע צרור יריות ומיד אחריו עוד אחד. הבנו שמצאנו את המחבל ואני הבנתי שרמבו כבר לא יחזור". כך סיפר בסוף השבוע לוחם הימ"מ רס"מ א', המפעיל של הכלב רמבו, על המבצע שבסופו נסגר החשבון וחוסל המחבל הנמלט אשרף נעאלוה, שרצח את שני עובדי מפעל "אלון" באזור התעשייה ברקן זיו חג'בי וקים יחזקאל-לבנגרונד.

  כוחות הביטחון רדפו אחרי המחבל במשך חודשים. לפני כעשרה ימים, לפנות בוקר, הם קיוו שסוף-סוף יתפסו אותו. מידע מודיעיני הצביע על בית שבו מסתתר המחבל. רמבו נכנס לסריקות. "אחרי ששמענו את הירי הבנו שהמחבל מתבצר והוא חמוש באחד מחדרי הבית", מספר רס"מ א'.

  "התחלנו להשתמש באמצעי לחימה לעבר הבית, ופתאום ראיתי את רמבו יוצא ממנו והולך לכיווני. שיחררתי אנחת רווחה ומיד התחלתי בפינוי של רמבו לאחור, תוך שאני מבחין בפצע ירי בצוואר שלו וברסיסי ירי על גופו. בליווי פרמדיק של היחידה פיניתי אותו לבית החולים הווטרינרי בבית דגן. שמחתי מאוד שהוא בחיים, אבל המחשבות היו עם הלוחמים שעזבתי רגע לפני שנכנסו לבית שבו הסתתר המחבל החמוש".

  לכתבה המלאה:

  https://www.maariv.co.il/journalists/Article-676628?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף