• הגדודים המעורבים ביו"ש מציגים יכולת דלה ולא מספקים ביטחון - בימין קוראים שלא להציב את הניסוי הזה אצלם ולהביא לוחמים

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • הגדודים המעורבים ביו"ש מציגים יכולת דלה ולא מספקים ביטחון ביהודה ושומרון - בימין קוראים שלא להציב את הניסוי הזה אצלם ולהביא לוחמים

  "לאחר הפיגוע הקשה צפו טענות בדבר יכולתו של הכח שהיה במקום לתת מענה לאתגרי הטרור בגזרה מעין זו. הכשרתו המבצעית של גדוד התותחנים המעורב בדומה לגדודים מוחלשים אחרים שהוצבו לאחרונה בגזרת יו"ש כמו קרקל, אינה מתאימה לאופי הלחימה בגזרה זו ונוגדת את הצהרות צה"ל שהגדודים המוחלשים צריכים להיות מוצבים בהגנת גבולות שלום", אומרים בארגון.

  בנוסף הזכירו באחים לנשק את הדו"ח שפרסם הארגון לאחרונה אשר חשף מחדלים בדבר כישורתם והתנהלותם של הגדודים המעורבים בשטחי איו"ש. "הדו"ח שלנו חושף טפח מהמצב המדאיג הקיים כאשר הגדודים המוחלשים מוצבים בגזרה. אנחנו שמחים שמסקנת התחקיר של צה"ל תומכת את מסקנות הדו"ח שלנו ומהצהרת צה"ל שינקטו פעולות לשיפור כשירות הלוחמים כלומר לא יוצבו גדודים שאינם מוכשרים למשימות כאלו באזור".

  "הניסוי הזה נכשל ואנו מצפים שצה"ל יפעל על מנת להשיב את הביטחון לתושבים המודאגים מהנתונים שהוצגו בדו"ח ובתחקיר צה"ל, ולא יציב גדודים מוחלשים ביו"ש. אנו שבים ומשתתפים בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהם, מאחלים החלמה לפצוע ומתפללים לשלום חיילי צה''ל באשר הם".

  לכתבה המלאה:

  https://www.inn.co.il/News/News.aspx/403566

 • תגובות 

חזרה לראש הדף