• התנהלות של שמאלני: מקרון בא לנסות לעשות עסקים במצרים, אבל ילחץ בסוגית "זכויות אדם" באוזני א-סיסי (שמן הסתם יבעט אותו)

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • התנהלות של שמאלני: מקרון בא לנסות לעשות עסקים במצרים, אבל יעלה סוגיה לא נעימה "זכויות אדם" באוזני א-סיסי (שמן הסתם יבעט אותו)

  בא לנסות לדחוף עסקים עבור צרפת ותוך כדי מבקש מהמארח שלו להתאבד כמו שהכריחו את מובארק ולהעלות את הג'יאהד האיסלאמי, וזה תוך כדי שאצלו כל המדינה בוערת מאינתיפאדה והשוטרים שלו מפירים זכויות אדם כל שעה

  קרדיט צילום: shutterstock

  לכתבה :

  ביקור נשיא צרפת נועד לחזק את שיתוף הפעולה במאבק בטרור ולחתום על הסכמים. לדבריו, הוא ינצל אותו כדי לעודד את מצרים לשפר את זכויות האדם: "דיכוי האופוזיציה - החמור ביותר מאז מובארק"

  נשיא צרפת עמנואל מקרון החל אתמול (ראשון) ביקור בן שלושה ימים במצרים וייפגש היום עם עמיתו המצרי עבד אל-פתאח א-סיסי. לפני בואו של מקרון, הוא אמר שהוא רוצה לחזק את שיתוף הפעולה עם המדינה הערבית הגדולה במלחמה נגד הטרור, והוסיף שינצל את ביקורו כדי לעודד אותה לשפר את מצב זכויות האדם בשטחה.

  מקרון אמר שהוא רוצה לדחוף ל"דיאלוג אמיתי בנושאים של חירויות ציבוריות וזכויות אדם" – תחום שלא קודם לדעתו מספיק על ידי מצרים. צרפת, שנחשבת למולדת זכויות האדם, היתה נתונה בתקופה האחרונה ללחצים מצד פעילי זכויות אדם להעלות את הסוגייה בפגישה בין מקרון לבין א-סיסי.

  לכתבה המלאה:

  https://www.haaretz.co.il/news/world/middle-east/1.6877244

 • תגובות 

חזרה לראש הדף