• בנט: חד משמעית שהמשפטיזציה מסכנת את חיילי צה"ל - הרגו את חיילי גולני בסג'אעיה מתוך בתים שהיינו צריכים להרוס

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • בנט:  חד משמעית שהמשפטיזציה מסכנת את חיילי צה"ל - הרגו את חיילי גולני בסג'אעיה מתוך בתים שהיינו צריכים להרוס

  קרדיט צילום: shutterstock

  שר החינוך תקף פעם נוספת את "המשפטיזציה", וטען כי "שופטי בג"ץ בהובלת אהרון ברק מנטרלים ומשתקים מערכות במדינה". על פייגלין: "מפלגת אווירה"

  "אני יכול לקבוע בצורה חד משמעית שהמשפטיזציה מסכנת את חיילי צה"ל" פתח בנט. "החיילים מסתובבים עם ידיים אזוקות, ככה אי אפשר לנצח את חמאס. כדי לנצח את חמאס חייבים לרסן את בג"ץ. כבר הרבה שנים שיש את תפיסת ההכלה ואני קורא לה התסמונת גנץ. לא גנץ המציא אותה, אך הוא מגלם אותה. זו תפיסה בה הפסקנו לנצח ואנחנו מחפשים איך להגיע הביתה בשלום. יש לנו אויב שרוצה לרצוח אותנו ויורה כל יום בשבועיים האחרונים בלונים עם רימוני רסס ליישובים. אם בתל אביב היו עפים בלוני נפץ, כבר היינו מטפלים בזה, אבל בגלל שזה בדרום אז לא קורה דבר".

  "במערכה האחרונה בצוק איתן שלחנו את חיילי גולני לסג'אעיה והרגו את חיילנו מתוך בתים שהיינו צריכים להרוס. רק לאחר שהחיילים נהרגו החלטנו להרוס את הבתים. אם היינו הורסים אותם קודם לכן לא היו נהרגים חיילים. יצאנו מדעתנו מבחינת איזונים. אנחנו נותנים ליועצים המשפטיים ובג"ץ לקבוע את חיינו מבלי שהם לוקחים שום אחריות. שופטי בג"ץ בהובלת אהרון ברק מנטרלים ומשתקים מערכות במדינה".

  לכתבה המלאה:

  https://www.maariv.co.il/news/military/Article-689101?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף