• עברינים חוקרים את ביבי? עיתונאי חשף פרקליטת צמרת בתיקי ביבי שעשתה לכאורה עבירה של 9 שנות מאסר ולאף אחד לא אכפת

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • עברינים חוקרים את ביבי? עיתונאי חשף פרקליטת צמרת בתיקי ביבי שעשתה לכאורה עבירה של 9 שנות מאסר ולאף אחד לא אכפת

  אלי ציפורי הוא עיתונאי ופובליציסט ישראלי, שהיה בעבר סגן עורך גלובס ועורך העיתון בפועל ובמקביל גם עורך החדשות בו. היה בעל טור בעיתון זה עד לפיטוריו בספטמבר 2019. בעל תוכנית קבועה בגלי ישראל ומרבה להופיע כפרשן בערוץ 20:

  כל ההוכחות, כל העובדות וכל ההקלטות בתמצית: כך הגישה ליאת בן-ארי תצהיר שקרי לבית הדין לעבודה - מה נאמר בשיחה שבה היא השתתפה ומה נכתב בתצהיר שהיא חתומה עליו; יש כמה ״כתבי״ משפט בעיתונות שאוכלים מכף ידה של בן-ארי במשך שנים שבחרו לרוץ לגונן עליה היום - אוי לבושה ואבוי לעיתונות שהם מייצגים

  *********************

  מעניין אם גיא פלג, אביעד גליקמן, אמנון אברמוביץ' ורביב דרוקר יממשו את זכות הציבור לדעת על התנהלותה של בן-ארי – ויחליטו לוותר, ולו ליממה בודדת, על יחסי התן וקח איתה ואנשיה

  *****************************

  אני שם פה מראה לשקרים של המישנה לפרקליט המדינה עו"ד ליאת בן-ארי. מעניין יהיה לראות אם חדשות ערוץ 12 ו-13 (גיא פלג, אביעד גליקמן, אמנון אברמוביץ' ורביב דרוקר) יעשו פולו מאירוע כה חמור וכה משמעותי הנוגע לאחת מהפרקליטות הבכירות ביותר בשירות הציבורי. אני מניח שהם לא יעשו מההקלטות ותצלומי התצהיר השקרי דבר וחצי דבר, כי הם הרי קשורים פה בעבותות לליאת בן-ארי בקשרים של תן וקח פסולים, חלקים פליליים, שמשום מה לא נבדקו.


  בהקלטה המצורפת שומעים בבירור את עו"ד אלעד רוזנטל מאיים, בנוכחותה ובשתיקתה של בן-ארי, אמנם בטון שקט ומנומס יחסית, שאם עו"ד טלי נג'רי תפרוש היא תצא "חבולה ומוכה" עם חוות דעת קטלניות. בסעיף 97 לתצהיר (צילום) מכחישה זאת בן-ארי מכל וכל: "אין כל ממש בטענה של נג'רי לפיה מר רוזנטל ואני איימנו עליה והטחנו בה כביכול כי 'תצא חבולה ומוכה'".

  בהמשך השיחה מציעה בן-ארי לנג'רי תפקידים זוטרים יחסית ובלבד שתפסיק לשמש כמישנה שלה. בסעיף 99 לתצהיר היא מכחישה מכל וכל שהיא עשתה זאת: "לא ביקשתי מעולם לפגוע במעמדה של המבקשת כמישנה שלי".

  על-פי חוק העונשין, תצהיר שקרי היא עבירה פלילית שעונשה הוא עד שלוש שנות מאסר. אלא, מאחר והתצהיר הוגש לבית המשפט, זה נתון אף לפרשנות משפטית חמורה יותר, כיוון שזה הפך לעדות. עדות שקר על פי סעיף 237 לחוק העונשין היא עבירה פלילית שעונשה 7-9 שנות מאסר.

  על-פי הערכות, התיק שנוהל נגד עו"ד נג'רי, באחריותה הישירה של עו"ד בן-ארי עלה למדינה, כולל פיצויים בהסדר חסוי לנג'רי, עד מיליון שקל, מכספי משלם המסים הישראלי. זו תזכורת למדינה שהתעסקה יומם ולילה בתיק החמגשיות, אבל בעבירות של בן-ארי לכאורה על החוק – לא מתעסקים.

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100008696496760

   


 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף