• גבר שאשתו נהרגה בעופרת יצוקה העלה פוסט זועם ("אדם בזוי") נגד התמונה של גפן, שבה הוא נראה לובש חולצה ועליה הכיתוב: "כל מה שמחבל מתאבד צריך זה חיבוק"

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - פורום    
 • - תגיות:
 • המשורר יהונתן גפן פרסם בסוף השבוע תמונה שבה הוא נראה כשהוא לובש חולצה עם הכיתוב: "כל מה שמחבל צריך זה חיבוק". הבדיחה סרת הטעם עלתה לגפן בתגובות קשות מצד הגולשים, שבסופו של דבר גרמו לו למחוק את התמונה.

  הרצל שטרית, תושב אשדוד שאיבד את אשתו אירית ז"ל במהלך מבצע "עופרת יצוקה", לאחר שנפגעה מרסיס של קסאם שנפל בסמוך אליה, לא נשאר אדיש להצהרה החריגה של גפן והגיב בפוסט זועם. 

  "כדי להישאר בתודעה הציבורית, יוהנתן גפן יוצר כל כמה חודשים פרובוקציה. הכל בשם הצחוקים והסתלבט. בישראל יש אלפי משפחות שאיבדו את יקיריהן בפיגוע על ידי מחבלים נתעבים. אני ומשפחתי - אחת מהן. אשתי אירית ז"ל נרצחה לפני 10 שנים".

  יונתן, הכל מותר בשם הסתלבט והצחוקים, צחוקים בדם ליבם של אחרים, העיקר שיזכרו שאתה קיים. 

  תלך קיבינימט אתה והחיבוקים שלך - אדם בזוי שימכור את נשמתו לשטן בשביל 5 דקות של תודעה".כדי לתת משנה תוקף לטענתו, שטרית פרסם, לצד דבריו, את התמונה שבה הוא נראה לובש חולצה שעליה כתוב "למחבלים מגיע כדור בראש", באנגלית. חולצה דומה לזו של יהונתן גפן, אך בעלת משמעות שונה לחלוטין.

  https://www.israelhayom.co.il/article/596309


 • תגובות 

חזרה לראש הדף