• שפטל: ההסתת השמאל הישראלי נגד יהודים באנטישמיות הינה לחם חוקו – כמה צביעות יש להם להאשים את טראמפ בזה

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • שפטל: ההסתת השמאל הישראלי נגד יהודים באנטישמיות הינה לחם חוקו – כמה צביעות יש להם להאשים את טראמפ בזה

  שפטל:

  דווקא השמאל הישראלי המסית מעז להאשים את טראמפ באחריות לרצח בפיטסבורג

  ההסתה של השמאל הישראלי נגד מתנגדיו הינה לחם חוקו זה 85 שנה. כמה צביעות ורמייה דרושות כדי שיעז אפוא להאשים את טראמפ באנטישמיות

  עוד היו מוטלות גופותיהם של 11 אחינו ואחיותינו היהודים על רצפת בית הכנסת "עץ חיים" בפיטסבורג, ארה"ב, וכבר מרעילי הבארות מקרב השמאל הקיצוני התקשורתי, כמו גם ח"כים ממרצ, הצביעו על הנשיא דונלד טראמפ כעל האשם בטבח הנורא. טראמפ, כידוע, הינו אב לבת שהתגיירה בגיור כהלכה כדי להתחתן עם ג'ארד קושנר, ומאז היא שומרת שבת באדיקות. הנשיא קיבל זאת באהבה ובהוקרה, וחתנו היהודי הינו מבכירי יועציו. כשהשמאל הקיצוני הישראלי, בעזות מצח ובכזב נטולי גבולות, מאשים את טראמפ באנטישמיות קיצונית, עד כדי אחריות לטבח, הוא נוהג את מנהג "הפוסל במומו פוסל".

  דברי הימים של השמאל הקיצוני הישראלי - גם בימים רחוקים כשעוד היה ציוני - הן הפוליטי ועוד יותר מכך התקשורתי, כמו גם בקרב אנשי "תרבות" הנמנים עם שורותיו, רצופים בהתבטאויות אנטישמיות כלפי יהודים שומרי תורה ומצוות בכלל וחרדים בפרט. כך למשל, תוך גילוי בוחן מציאות ירוד - בלשון המעטה - "חזה" דוד בן גוריון בתחילת שנות ה־50, כי "עוד 30 שנה יהיו חרדים רק במוזיאונים". דברים דומים אמר גם לאלברט איינשטיין בעת ביקורם המשותף בכותל בשנת תרצ"ח (1938).

  לכתבה המלאה:

   https://www.maariv.co.il/journalists/Article-668850?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף