• ציפורי ריכז את 10 השקרים הבולטים של ברוך קרא (האשכנזי, איך לא) על תיק 4000 שלהם שמתגלה כשווה לתחת

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • ציפורי ריכז את  10 השקרים הבולטים של ברוך קרא (האשכנזי) על תיק 4000 שלהם שמתגלה כשווה לתחת

  ברוך קרא, פרשן ערוץ עשר, מספר שאביו הגיע מצ'כוסלבקיה ושמו היה קְרָץ. הוא שינה את שמו ל'קרא' על פי הדמיון הצלילי.
  אלי ציפורי:
  כינור הפרקליטות, ברוך קרא, פרסם מאמר לכבוד סיום החקירה הנגדית של אילן ישועה, בו הוא קובע כי "ישועה סיפק את הסחורה". הנה 10 השקרים הבולטים של ברוך קרא
  היה לי ברור כשמש שבסיום חקירתו הנגדית של אילן ישועה, כינורות הפרקליטות ימהרו לקבוע נחרצות שעדותו גיבתה את תזת הפרקליטות.
  כצפוי, היה זה ברוך קרא, שקפץ בראש, וחיבר עוד מאמר נלעג שהעביר את דף המסרים של הפרקליטות ויהודית תירוש.
  מסקנתו הכה משעשעת בקליפת אגוז: ישועה סיפק את הסחורה.

  חוות הדעת המגוחכת של ברוך קרא מדהימה עוד יותר, אם לוקחים בחשבון שהאיש לא נכח השבוע בכלל בדיונים, לא נחשף לדרמות (ההערות של השופטים, הבדיקה הפנימית על סיקור נתניהו בוואלה ועוד) ובדיונים שהוא הואיל בטובו לבוא, הוא הגיע באיחור, כתב ציוצים בודדים והבריז בהמשך.

  אז איך הוא יכול לחוות דעה על מה שקרה בחקירה הנגדית על החומרים החדשים, אם הוא לא היה בכלל במרבית הדיונים, מה גם שהפרוטוקולים של השבוע עוד לא יצאו?
  אז אין נוכחות בדיונים, אין פרוטוקולים – וקרא החצוף משרבט את חוות דעתו בלי שום תימוכין.  אז הנה 10 השקרים במאמר החדש-ישן של ברוך קרא שתומך בפרקליטות
  1.
  ❌ השקר: "לאחר 33 ימי עדות, מתוכם 25 של חקירה נגדית, אם לא יישלף ברגע האחרון עוד כלי מריחה מאמתחת הפלא של הסניגורים, ירד בשעה טובה מדוכן העדים אילן ישועה".

  ✔ האמת: זו הקונספירציה החדשה מבית המדרש של יהודית תירוש. במצוקתה כי רבה לאור הפאשלות שלה, היא מנסה למכור דרך שופריה שהסניגורים "מטעים" את בית המשפט, שהם "מורחים" את הזמן וכד'.
  ובכן, מי שגרם לעיכוב זו היא עצמה בהסתרת החומרים ובזמן שנדרש להפקתם בגללה. כמו כן נגרם עוד עיכוב בגלל סיבותיו האישיות של ישועה לבקשת הפרקליטות.

  מה שמטריד הוא שתירוש ושופריה רואים בחקירה נגדית לגיטימית כ"מריחה" ולכן התחילו לתקוף גם את השופטים שמנהלים "רע" כביכול את המשפט.

  לדברים המלאים ושאר 9 השקרים:
  https://elizipori.co.il/facebook/facebook-log-211008/ • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף