• טראמפ: הישראלים מתים עלי, הייתי מנצח שם את הבחירות - הדמוקרטים שונאים את העם היהודי, לא מבין איך יהודים מצביעים להם

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • טראמפ: הישראלים מתים עלי, הייתי מנצח שם את הבחירות - הדמוקרטים שונאים את העם היהודי, לא מבין איך יהודים מצביעים להם

  קרדיט צילום: shutterstock

  בנאום סגור בפני תורמים רפובליקנים התרברב הנשיא כי הישראלים אוהבים אותו וחבים לו תודה על העברת השגרירות האמריקנית לירושלים. באותה הזדמנות תקף יריבים פוליטים והצהיר: "הדמוקרטים שונאים את העם היהודי"

  בנאום שנשא הנשיא בפני פורום סגור של תומכים ותורמים של המפלגה הרפובליקנית, התרברב הנשיא עד כמה אזרחי ישראל אוהבים אותו ואסירי תודה על שהעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים. "אילו יכולתי להתמודד בבחירות שם, הייתי זוכה ב-98% מהקולות", אמר לפי הדיווח של אתר Axios.

  טראמפ התייחס גם ליהדות ארה"ב ולתמיכה של הקהילה ביריביו הפוליטיים. "אני לא מבין איך היהודים יכולים להצביע עבור הדמוקרטים", התפלא. "מדובר במפלגה ששונאת את העם היהודי". הדברים מגיעים על רקע התבטאויות אנטישמיות של חברת הקונגרס הדמוקרטית ממוצא סומלי, אילהאן עומאר. על חלק מדבריה עומאר כבר התנצלה והמפלגה הדמוקרטית ברובה גינתה את אמירותיה, אך טראמפ המשיך בימים האחרונים לכנות את עמדת הדמוקרטים "חרפה".

  לכתבה המלאה:

  https://www.mako.co.il/news-world/international-q1_2019/Article-96897a381da6961004.htm?Partner=rss&utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף