• חיים רמון: ברק הנגוע בשחיתות יאבק בנתניהו? השמאל שרואה במושחת מועמד ראוי משמיט את הבסיס המוסרי שלו

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • חיים רמון: ברק הנגוע בשחיתות יאבק בנתניהו? השמאל שרואה במושחת מועמד ראוי משמיט את הבסיס המוסרי שלו

  את התייחסותו לחזרת אהוד ברק לזירה הפוליטית, פותח השר לשעבר חיים רמון בציטוט מדברי איתן כבל בעבר ולפיהם רק מעורער בנפשו יילך שוב לאותו רופא שהרג אותו כבר פעמיים.

  "אהוד ברק הביא כבר פעמיים את מפלגת העבודה לעברי פי פחת", אומר רמון בראיון ליומן ערוץ 7, ומפרט: "פעם כשהובס על ידי אריאל שרון ב-2001 אחרי שנה וחצי בראשות הממשלה ובפעם השניה ב-2009 כשהוא הביא אותה להישג הנמוך בתולדותיה עד שהגיע אבי גבאי, 13 מנדטים, ועם המנדטים הללו במקום לנסות ולשקם הוא נכנס לממשלת אחדות עם נתניהו, ומאז נתניהו בשלטון כתוצאה מהמהלך הזה.

  ״זאת בעיקר כשמי שעומד בראש מסע הצלב נגד השחיתות הוא מי שנקשרו בשמו לא מעט פרשיות שחיתות, החל מפרשת העמותות שמבקר המדינה קבע שהוא קנה שלטון בכסף וכל העוזרים הקרובים אליו שמרו על זכות השתיקה. תאר לך שעוזרי נתניהו היו שומרים על זכות השתיקה... אמר אלדד יניב שהוא קיבל חצי מיליון דולר עבור הסיבוב השני והוא מעולם לא החזיר את הכסף.

  "כשאדם עם כל כך הרבה חמאה של שחיתות על ראשו, ואנשים רואים בו מועמד לגיטימי למרות זאת, הם משמיטים את בסיס המוסרי לטענה נגד ביבי שהוא מושחת ולכן פסול. אם טוענים שביבי מושחת, וכל הסימנים מראים שאכן כך, אז איך אתם מקבלים את ברק כנושא מסע צלב בשחיתות כשהוא בעצמו יש לו לא מעט פרשיות שחיתות".

  לכתבה המלאה:

  https://www.inn.co.il/News/News.aspx/405842

 • תגובות 

חזרה לראש הדף