• במשך שבועיים השתתפו לוחמי חטיבת הצנחנים בתרגיל ענק על אדמת פולין

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • במשך שבועיים השתתפו לוחמי חטיבת הצנחנים בתרגיל ענק על אדמת פולין

  משימות מבצעיות מורכבות על אדמות פולין וגרמניה, והחלפת סיכות צניחה בין הלוחמים - במשך שבועיים השתתפו לוחמי חטיבת הצנחנים וחטיבה 173 האמריקאית בתרגיל Swift Response: "התרגשתי במיוחד לצנוח על אדמת פולין ולתרגל עם עמיתיי מצבא ארה״ב בשנת ה-70 למדינת ישראל". תיעוד מיוחד

  תרגיל ה-Swift Response של הפיקוד האירופי של ארה״ב (EUCOM), התרחש על אדמת גרמניה ופולין, ובו השתתפה פלוגת לוחמים מחטיבת הצנחנים שתרגלה עם חטיבת הצנחנים 173 של הפיקוד האירופאי של צבא ארה״ב.

  במהלך התרגיל התבצעה צניחה מבצעית של לוחמי הצנחנים על אדמת פולין ותרגול הכולל הסקות ולוחמה במתארים מגוונים. בסיום התרגול התבצע מעמד החלפת כנפי צניחה בין לוחמי חטיבת הצנחנים ולוחמי הצנחנים של חטיבה 173 האמריקאית. זו הפעם הראשונה שצה״ל לוקח חלק בתרגיל בינלאומי של הפיקוד האירופאי של ארה״ב בחו״ל.

  ״בשבועיים האחרונים התאמנו לוחמי הצנחנים של צה״ל עם לוחמים מצבא ארה״ב לצד לוחמים מצבאות איטליה, בריטניה, ספרד ומספר מדינות נוספות. בשיאו של התרגיל, צנחנו על אדמת פולין ותרגלנו משימות מבצעיות מגוונות", מספר מפקד כוח הצנחנים בתרגיל ומפקד עורב צנחנים, רס"ן אמיר פורי.

  לכתבה המלאה ולסרטון:

  https://www.idf.il/מאמרים/צנחני-צהל-צונחים-על-אדמת-פולין/

 • תגובות 

חזרה לראש הדף