• הסורים: חיל האוויר הישראלי הגיע מירדן ותקף את הבסיס האווירי T4 ליד תדמור שהוא בסיס איראני - 9 הרוגים עד כה

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • חיל האוויר הישראלי הגיע מירדן ותקף את הבסיס האווירי T4 ליד תדמור שהוא בסיס איראני - 9 הרוגים עד כה

  קרדיט צילום: shutterstock

  סוכנות הידיעות הסורית 'סאנא' SANA הודיעה, ביום א' 8.7 בלילה, כי מטוסים של חיל האוויר הישראלי, שבאו מדרום מכיוון ירדן, תקפו את הבסיס האווירי T4 שליד העיר תדמור  Palmyra במזרח סוריה, המשמש בסיס של המליציות השיעיות הפרו-איראניות הנמצאות ופועלות בסוריה תחת הפיקוד של משמרות המהפכה האיראניים. חיל האוויר תקף את הבסיס הזה לפני ארבעה חודשים-באפריל.  בהודעה הסורית מצוין, כי המטוסים הישראליים שטסו בגובה נמוך, כדי שלא יתגלו על ידי המכ"ם הסורי,  עברו בטיסתם במרחב האווירי הסורי מעל בסיס אל-טאנף Al-Tanf  שהוא הבסיס האמריקנים הגדול ביותר במזרח סוריה. בסיס זה נמצא במשולש הגבולות סוריה-ירדן-עיראק. קצין סורי אמר, כי ההגנה האנטי אווירית הסורית יירטה שני טילים שהגיעו מאזור אל טאנף.
  מקורות צבאיים סוריים אחרים אמרו, כי מערכות הנ"מ הסוריות הבחינו במטוסים הישראליים מיד לאחר שחדרו מירדן למרחב האווירי הסורי והן ניסו לעצרם כמה פעמים בירי של טילי S-200, אולם המטוסים הצליחו לחמוק מהטילים ולהמשיך בדרכם.  


  נראה שמדובר בהודעה שמנסה לסכסך את ירדן-ישראל-ארה"ב עם פוטין ולא אמת..


  לכתבה המלאה עם פרטי ניסיון ההונאה הסורית:

  https://www.debka.co.il/סוריה-חיל-האוויר-הישראלי-תקף-את-הבסיס-ה/?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet


 • תגובות 

חזרה לראש הדף