• אלי ציפורי: האזרחים ממש סבבה עם האפשרות לקיצוצים וחיסולים של חדשות 13 בגלל דבר מאוד פשוט: הם מאסו בכנופית רביב דרוקר

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אלי ציפורי: האזרחים ממש סבבה עם האפשרות לקיצוצים וחיסולים של חדשות 13 בגלל דבר מאוד פשוט: הם מאסו בכנופית רביב דרוקר

  אלי ציפורי:

  ערוץ 13 קרוב לפשיטת רגל והאידיוטים השימושיים של רביב דרוקר בערוץ מתבכיינים ומפגינים על "חיסול" חדשות 13: שיפנו לכנופיית השמאל הקיצונית של דרוקר, הכוללת את אביעד גליקמן, נדב איל, ברוך קרא, ברק רביד ועוד – הם אלו שהביאו את הערוץ לחיסול בגלל החד-צדדיות שלהם, הרשעות, היהירות ושירותי הדוברות לפרקליטות ולמנדלבליט

  ***************************

  ערוץ 13 נמצא במצב פיננסי קשה מאוד ועובדיו מתקוממים היום על הכוונה לקצץ שליש מכוח האדם בחברות החדשות המנופחת והשמאלנית של הערוץ. אחרי שמחק 200 מיליון שקל לבנק לאומי, אחרי שקיבל הטבות רגולטוריות מהמדינה במאות מיליוני שקלים ואחרי ששרף מיליארדים לבעלי הון – "הכתב" הכלכלי של הערוץ מתן חודורוב אמר ש"המחשבה על הקיצוץ והחיסול מזעזעת וצריכה לקומם אותנו כעיתונאים ואזרחים". בעל המניות העיקרי בערוץ, המיליארדר לן בלווטניק, הזרים סכום קטן יחסית, כ-10 מיליון שקל, כדי לממן את השכר לחודש אפריל אבל כנראה שהוא החליט להפסיק להיות פראייר אחרי ששפך 250 מיליון שקל בשביל לשרת את האגו של כמה עיתונאים נפוחים.

  ובכן, חודורוב הוא "כתב" כלכלי שלא מבין כלכלה. אם עסק כלכלי צובר ערמות של הפסדים כנראה שיש לאזרחים ולצרכנים בעיה עם המוצר הגרוע שלו ואין ביקוש מי יודע מה לתכנים שלו. לכן, אין לו הרבה אפשרויות: או התייעלות מאסיבית או פנייה לבית המשפט לחדלות פירעון או בקשה מעזרה מהמדינה ותחנונים להזרמות מבעלי המניות שלו שיזרימו לעולמי עד מאות מיליונים.

  האזרחים דווקא ממש סבבה עם האפשרות לקיצוצים וחיסולים של מערכת החדשות בגלל דבר מאוד פשוט: הם מאסו בכנופיה של רביב דרוקר, הכוללת את אביעד גליקמן, נדב איל, ברוך קרא, ברק רביד ועוד – חבורה מרושעת, יהירה, חבורה שמפיצה רעל ומספקת שירותי דוברות לפרקליטות ולמנדלבליט.

  השבוע לעג אחד מעובדי הערוץ ליאיר נתניהו בנושא כלכלי וחשף את בורותו – לא הבחין בכלל בהבדל בין תל"ג לתל"ג לנפש – זו בדיוק הרמה של ערוץ 13 וזו בדיוק הבעיה שלו: מוצר גרוע, תכנים גרועים, הסתה ועיוותים וציבור שמאס בו. אני מציע לחודורוב שיפנה את האצבע המאשימה והצעקנית שלו לעברו של דרוקר וחבורתו. הם האשמים הישירים במצבו הקשה של הערוץ.

  אל דאגה, דרוקר מלפרטט כבר שנה עם תאגיד השידור, כי דרוקר תמיד דאג אך ורק לדרוקר. אני מניח שברגע שהוא יבין שמשיח לא בא להציל את ערוץ 13 הוא יממש את הפלירטוט עם אלדד קובלנץ.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2351085691857958&set=a.1743514622615071&type=3&eid=ARCjFg6C2VTo1lkxABwvY_PBHUX9HkfmkiitviG3fVq0zx5AvFK4LnjwHgk-E5uCsvKUHAyx88M2b8gg

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף